Nasze Godło

Osiągnięcia 2001/2002

Konkursy przedmiotowe i artystyczne

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego laureatka Olga Arżanowa 3b
Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego finalistka Agata Pietrzak 3h
Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury dla uczniów szkół podstawowych i średnich wyróżnienie Katarzyna Zwolska 3f
III Ogólnopolski Konkurs o Tytuł Mistrza Polskiej Ortografii "Ogólnopolskie dyktando" wyróznienie Agata Pietrzak 3h
VI Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką wyróznienie Anna Chlewicka 2 g
Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego finalista
Karol Wawrzak 3 i
Ogólnopolski finał konkursu "Camp Rising Sun" finalistka
Anna Filipczyk 2 a
Ogólnopolski finał konkursu "Camp Rising Sun" finalistka Magdalena Mizgalska 1a
Ogólnopolski Konkurs przyrodniczy "Poznaję Las"
III miejsce
Malwina Kapcia 2 b
Ogólnopolski Konkurs przyrodniczy "Poznaję Las"
III miejsce Ilona Lesiakowska
Ogólnopolski Konkurs przyrodniczy "Poznaję Las"
III miejsce Katarzyna Skupien
Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur 2002" finalistka Paweł Łata 1b
Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur 2002" finalistka Maciej Jakubowski
III Konkurs gimnazjalny " Matematyka w praktyce " II miejsce
Paweł Łata 1b
Konkurs ortograficzny szkół gimnazjalnych II miejsce Agnieszka Stępien 2 g
Konkurs na Maskotkę II Forum Europejskich Klubów Szkolnych
II miejsce Szkolny Klub Europejski
Międzygimznazjalny konkurs recytatorski "Współczesna poezja polska" I miejsce Magdalena Mizgalska
Międzygimznazjalny konkurs recytatorski "Współczesna poezja polska" II miejsce Kamil Kowalski
Międzygimznazjalny konkurs recytatorski "Współczesna poezja polska" III miejsce Martyna Mirek
Konkurs recytatorski "Wiosna, Lato, Jesien, Zima... " Krajobraz poezją malowany. I miejsce Kamil Kowalski
Konkurs historyczny " Losy żołnierza i oręża polskiego "
II etap Ewy Wójcik 2 g
Wojewódzki Konkurs Wiedzy Religijnej VIII miejsce
Marta Brzezinska 2g
Wojewódzki Konkurs Wiedzy religijnej IX miejsce Anna Pięta 2 g
Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego wyróznienie Agnieszka Stępień 2 g
Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego II etap Agnieszka Stępien 2 g
Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego II etap Anna Filipczyk 2a
Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego II etap Karolina Jakubiczyk 3i
Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego II etap Karol Wawrzak 3 i
Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego II etap Katarzyna Przybyszewska
Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego II etap Jakub Janeczek 2 b
Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego II etap Anita Posyłek 2 g
Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego II etap Przemysław Baryś 3 h
Konkurs Przedmiotowy z Historii
II etap Piotr Federowicz 3 h
Miedzygimnazjalny Konkurs " Fizyka wokół nas " II miejsce Adam Dróżdż 3 h
Wojewódzki Konkurs Ekologiczny " Zielonym do góry " II etap Krzysztof Grobelak 3 a
Wojewódzki Konkurs Ekologiczny " Zielonym do góry " II etap Adam Dróźdż 3h
Wojewódzki Konkurs Ekologiczny " Zielonym do góry " II etap Rafał Jakubowski 2 g
Międzyszkolny konkurs komputerowy I miejsce Radosław Balcerek I a
Międzyszkolny konkurs komputerowy II miejsce Artur Perczak 2 e
Międzyszkolny konkurs komputerowy III miejsce Justyna Kazior 3 a
Konkurs Wiedzy " Na olimpijskim szlaku " IV miejsce Wojciech Kostka
Konkurs na plakat - rysunek satyryczny ,, Rzuć palenie razem z nami - Mamo - nie pal " III miejsce Agnieszka Róźycka
Konkurs na scenkę rodzajową ,, Rzuć palenie razem z nami - Mamo nie pal " I miejsce Teatrzyk szkolny
Turniej jednego wiersza wyróźnienie Magdalena Ujma 2 g
Osiągnięcia sportowe
Miejskie sztafetowe biegi przełajowe - I miejsce naszych drużyn
XII złota mila Częstochowy - IV miejsce
Justyna Kazior kl. III a
 
Nasz Herb
MY W MEDIACH
Wyszukiwarka
Najbliższe wydarzenie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017 - 2018

już za:

Cytaty
"Człowiek nie znosi w innych przede wszystkim wad własnych." - Henryk Sienkiewicz
Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
22 listopada 2017
Imieniny obchodzą
Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła
Kalendarz
Zdjęcia na stronie
Linki

flaga_Czestochowy

Kseon

bip_logo_nowe

Pokolenie

EFS

logotyp_nm

zdolniacha

unia

pajacyk

Gościmy obecnie
Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 
Autorzy