Nasze Godło

Osiągnięcia 2002/2003

Konkursy przedmiotowe i artystyczne

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Laureat Nagrody Prezydenta Miasta Maciej Jakubowski
Europejski Konkurs Matematyczny KANGUR laureat Weronika Rybak 1b
Europejski Konkurs Matematyczny KANGUR laureat Paweł Łata 2b
Europejski Konkurs Matematyczny KANGUR laureat Maciej Jakubowski 3g
Europejski Konkurs Matematyczny KANGUR laureat Anita Posyłek 3g
Europejski Konkurs Matematyczny KANGUR wyróżnienie
Mateusz Stelmach 1b
Europejski Konkurs Matematyczny KANGUR wyróżnienie Jakub Wojtaszczyk 1b
Europejski Konkurs Matematyczny KANGUR wyróżnienie Krzysztof Pniak 2d
Europejski Konkurs Matematyczny KANGUR wyróżnienie Ewa Wójcik 3g
Wojewódzki Konkurs Plastyczny na "Świąteczną kartę wielkanocną"
III

Agnieszka Szumlińska

Międzygimnazjalny Konkurs "Najpiękniejsze jajko wielkanocne"
I

Dagmara Srebrzyńska

Matematyka w praktyce
I
Weronika Rybak
Matematyka w praktyce I
Andrzej Rozenfeld
Matematyka w praktyce II
Mateusz stelmach
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny
wyróznienie
Karolina Olesiak
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
finalista
Marta Osuchowska
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki
laureat
Maciej Jakubowski
Ogólnopolski "Gimnazjalny Turniej Miast"
III miejsce drużyna z naszej szkoły reprezentowała Częstochowę

Ogólnopolski "Gimnazjalny Turniej Miast"

cz. humanistyczna

I miejsce Marta Osuchowska

Ogólnopolski "Gimnazjalny Turniej Miast"

cz. matematyczno-przyrodnicza

II miejsce Maciej Jakubowski
Konkurs Przedmiotowy zJęzyka Polskiego II etap Anna Chlewicka kl. IIIg
Konkurs Przedmiotowy zJęzyka Polskiego II etap Magdalena Ujma kl. IIIg
Konkurs Przedmiotowy zJęzyka Polskiego II etap Paweł Łata kl. IIb
Konkurs Przedmiotowy zJęzyka Polskiego II etap Marta Osuchowska kl. IIIf
Konkurs Przedmiotowy zJęzyka Polskiego II etap Magdalena Rospondek kl. IIa
Konkurs Przedmiotowy zJęzyka Polskiego II etap Katarzyna Czaja kl. IIa
Konkurs Przedmiotowy zJęzyka Polskiego II etap Monika Wers kl. IIIe
Konkurs Przedmiotowy zJęzyka Polskiego II etap Karolina Olesiak kl. IIIe
Konkurs Przedmiotowy zJęzyka Polskiego II etap Anna Kuna kl. IIg
Konkurs Przedmiotowy z Matematyki II etap Ewa Wójcik kl. IIIg
Konkurs Przedmiotowy z Matematyki II etap Maciej Jakubowski kl. IIIg
Konkurs Przedmiotowy z Fizyki II etap Anita Posyłek kl. IIIg
Konkurs Przedmiotowy z Fizyki
II etap Maciej Jakubowski kl. IIIg
Konkurs Przedmiotowy z Chemii II etap Ewa Wójcik kl. IIIg
Konkurs Przedmiotowy z Biologii
II etap Malwina Kapcia kl. IIIb
Konkurs Przedmiotowy z Biologii
II etap Iwona Domaga3a kl. IIIb
Międzygimnazjalny konkurs Pieśni żołnierskich III miejsce
Chór Szkolny
Wojewódzki Konkurs Recytatorski wyróżnienie Kamil Kowalski
Regionalny przegląd Dziecięcych Zespołów Teatralnych wyróżnienie Teatrzyk Szkolny
Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski zorganizowany przez Gimnazjum nr 6 I miejsce Kamil Kowalski kl. IIa
Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski zorganizowany przez Gimnazjum nr 6 wyróżnienie Magdalena Mizgalska kl. IIa
Osiągnięcia sportowe

1. Mistrzostwa Częstochowy w biegach przełajowych

III miejsce - chłopcy

2. Mistrzostwa Czestochowy w Piłce Siatkowej chłopców - IV miejsce

3. Tenis Stołowy - Grand Prix Częstochowy

I miejsce - Anna Pięta

4. Mistrzostwa Częstochowy w pływaniu

III miejsce - Marta Kazior kl. IIIa
II miejsce - drużyna chłopców
II miejsce - drużyna dziewcząt

5. Gimnazjalne Mistrzostwa Częstochowy w łyżwiarstwie szybkim

II miejsce - reprezentacja naszej szkoły

6. Halowe Mistrzostwa Częstochowy w lekkiej atletyce

II miejsce - reprezentacja dziewcząt
Hanna Lechowicz - I miejsce w skoku wzwyż
Agnieszka Stępien - V miejsce w pchnięciu piłką lek.
Ola Morawska - V miejsce w biegu na 60 m.

Łukasz Niedzielski - II miejsce w pchnięciu piłką lek.

 
Nasz Herb
MY W MEDIACH
Wyszukiwarka
Najbliższe wydarzenie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017 - 2018

już za:

Cytaty
"Kto życia nie ceni, nie wart go." - Leonardo da Vinci
Imieniny
Dzisiaj jest
Poniedziałek
25 września 2017
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław
Kalendarz
Zdjęcia na stronie
Linki

flaga_Czestochowy

Kseon

bip_logo_nowe

Pokolenie

EFS

logotyp_nm

zdolniacha

unia

pajacyk

Gościmy obecnie
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Autorzy