Nasze Godło

Osiągnięcia 2014/2015

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Osiągnięcia międzynarodowe

Międzynarodowy Konkurs

Matematyczny "KANGUR"

19.03.2015

Wyróżnienie

Katarzyna Prokop III a

XIV Miedzynarodowy Mityng

Lekkoatletyczny "Beskidianathletic"

20.06.2015

I miejsce

Klaudia Lis III a

Turniej Taneczny

International Polish Cup

22-23.11.2014

III miejsce

VIII miejsce

Katarzyna Michalska III a

Osiągnięcia ogólnopolskie

Ogólnopolski Konkurs dla Szkół Odkrywców Talentów

17.11.2014

Wyróżnienie

Gimnazjum nr 2 w Częstochowie

Program "Zachowaj równowagę"

14.11.2014

Certyfikat

Gimnazjum nr 2 w Częstochowie

Ogólnopolski Konkurs Poetycki

"O Laur Wierzbaka"

20.12.2014

Laureat

Aleksandra Małecka I a

Osiągnięcia wojewódzkie

XV Konkurs Krasomówczy Młodzieży Gimnazjalnej

23.10.2014

III miejsce

Aleksandra Małecka I a

Mistrzostwa Śląska w Lekkoatletyce

skok w zwyż

21.01.2015

III miejsce

Klaudia Lis III b

Osiągnięcia powiatowe

Konkurs o Józefie Piłsudskim

10.11.2014

II miejsce

Wiktoria Mielczarek I a

Mistrzostwa Częstochowy

w biegach przełajowych chłopców

01.10.2014

XIII miejsce

Reprezentacja szkoły

Mistrzostwa Częstochowy

w biegach przełajowych dziewcząt

01.10.2014

VII miejsce

Reprezentacja szkoły

Konkurs "Na olimpijskim szlaku"

21.11.2014

II miejsce

Konrad Cybulski III a

Konkurs czytelniczy

"Historia Polski w literaturze"

24.11.2015

 

I miejsce

Karolina Jackowska II b

Wiktoria Pochopień II b

Anna Krakowska II b

XIII Powiatowy Konkurs

Poprawnej Polszczyzny

11.12.2014

Wyróżnienie

Artur Stępień III b

Mistrzostwa Częstochowy w pływaniu

chłopców

24.11.2014

V miejsce

Reprezentacja szkoły

Mistrzostwa Częstochowy w pływaniu

dziewcząt

24.11.2014

VIII miejsce

Reprezentacja szkoły

V Ogólnopolski Program GIODO

"Twoje dana  - Twoja sprawa"

23.01.2015

Wyróżnienie

Aleksandra Małecka I a

V Ogólnopolski Program GIODO

"Twoje dana  - Twoja sprawa"

23.01.2015

Laureatka

Anita Polaczkiewicz II a

Powiatowy Konkurs "Najładniejsza

Kartka Walentynkowa

26.02.2015

Wyróżnienie

Katarzyna Prokop III a

Powiatowy Konkurs Wiedzy

Technicznej "Z elektroniką na Ty"

11.03.2015

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Piotr Wiśniewski III b

Zbigniew Czarnota III b

Artur Stępień III b

VII Regionalny Konkurs Komputerowy

Najładniejsza Kartka Wielkanocna

01.04.2015

wyróżnienie

wyróżnienie

Patrycja Hutna III a

Katarzyna Prokop III a

Zawody Modeli Balonów

na Ogrzane Powietrze - Klasa FB

29.03.2015

I miejsce

Małgorzata Sztuka I b

Konkurs Tajniki Techniki

26.03.2015

VI miejsce

VII miejsce

IX miejsce

Zbigniew Czarnota III b

Piotr Wiśniewski III b

Artur Stępień III b

XVIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o

Literaturze i Teorii Literatury

28.04.2015

Laureatka

Iga Chmielewska II a

XIV Powiatowy Miedzygimnazjalny

Konkurs "Matematyka w banku"

29.04.2015

V miejsce

Karolina Jackowska II b

Mateusz Łągiewka II b

II Powiatowy Konkurs Motoryzacyjny

"Mobilna Komunikacja"

14.05.2015

II miejsce

Zbigniew Czarnota III b

Piotr Wiśniewski III b

Marcin Zwolski III b

Powiatowy Konkurs Literacki "Kobieta"

08.05.2015

I miejsce

Aleksandra Małecka I a

Powiatowy Profilaktyczny Konkurs

Plastyczny "Uzależnienia kradną

wolność"

22.05.2015

Wyróżnienie

Weronika Dyduła III a

Konkurs Recytatorski "Nie lękajcie się

być Świętymi"

22.05.2015

II miejsce

Wyróżnienie

Damian Mądrzyk II b

Alicja Kulawik II b

Konkurs Plastyczny "Nie lękajcie się

być Świętymi"

27.05.2015

Wyróżnienie

Anita Polaczkiewicz II a

Konkurs "Czysta Częstochowa"

12.06.2015

IV miejsce

Gimnazjum nr 2

Konkurs "Motywy przyrodnicze

w ubiorze"

17.06.2015

II miejsce

Wiktoria Mielczarek I a

Osiągnięcia miejskie

Częstochowska Liga Rugby

18.11.2014

III miejsce

Reprezentacja szkoły

Konkurs "Żołnierze wyklęci - Żołnierze

niezłomni"

02.03.2015

II miejsce

Zbigniew Czarnota III b

Konkurs Recytatorski "Jej portret"

03.03.2015

II miejsce

Alicja Kulawik II b

Konkurs "Film o selektywnej zbiórce

odpadów"

13.03.2015

III miejsce

Zbigniew Czarnota III b

Czwartek Lekkoatletyczny - skok w dal

17.04.2015

III miejsce

Marcin Zwolski III b

Mistrzostwa Częstochowy W Piłce

Siatkowej Dwuosobowej Chłopców

27.04.2015

II miejsce

Mikołaj Pilarek III b

Marcin Zwolski III b

Bieg w kasku

23.04.2015

III miejsce

Marcin Więckowski II b

Czwartek Lekkoatletyczny

skok wzwyż

10.04.2015

I miejsce

Klaudia Lis III b

Sieciowe Mistrzostwa i Sztafeta

Samorządowa Kwietnej Mili

29.05.2015

II miejsce

Magdalena Niemczyk II b

Konkurs "Akwarium XXI wieku"

29.05.2015

II miejsce

Adrianna Barwaniec II a

Anita Polaczkiewicz II a

Sandra Rybak II a

Wiktoria Turek II a

Konkurs plastyczny "Tradycje

rzemieślnicze w mojej rodzinie"

09.06.2015

II miejsce

Katarzyna Prokop III a

Konkurs plastyczny "Częstochowa

podczas II Wojny Światowej

15.06.2015

I miejsce

Wyróżnienie

Wiktoria Mielczarek I a

Alicja Kulawik II b

 

Osiągnięcia wewnątrzszkolne

Mistrzostwa Szkoły w pływaniu

19.11.2014

styl dowolny dziewcząt

I m.

Martyna Rurańska I a

II m.

Alicja Kulawik II b

III m.

Patrycja Reterska I b

styl dowolny chłopców

I m.

Mateusz Curkanow III b

II m.

Michał Milik III b

III m.

Piotr Wiśniewski III b

styl klasyczny dziewcząt

I m.

Martyna Rurańska I a

II m.

Alicja Kulawik II b

III m.

Patrycja Hutna III a

styl klasyczny chłopców

I m.

Michał Milik II b

II m.

Mateusz Szymonik II b

III m.

Mateusz Curkanow III b

styl grzbietowy dziewcząt

I m.

Alicja Kulawik II b

II m.

Anna Krakowska II b

III m.

Wiktoria Chwałek III a

styl grzbietowy chłopców

I m.

Mateusz Curkanow III b

II m.

Michał Milik III b

III m.

Kasjan Kraszkiewicz I b

Sztafety klasowe

I m.

Klasa II b

II m.

Klasa III a

III m.

Klasa I b

Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej

16.12. 2014

Dziewczęta

I m.

Klasa III a

II m.

Klasa II b

III m.

Klasa II a

Chłopcy

I m.

Klasa III b

II m.

Klasa III a

III m.

Klasa I a

Konkurs Świąteczna Dekoracja Sal

01.2015

I m.

sala 15 – klasa III b

sala 22 – klasa III a

II m.

sala 20 – klasa II a

III m.

sala 5 – klasa II b

Konkurs Dekoracja Jesienna Sal

11.2014

I m.

klasa I b

II m.

klasa I a

III m.

klasa III b

Konkurs Halloween -  praca

plastyczna

29.10.2014

I m.

Alicja Kulawik II b

II m.

Aleksandra Małecka I a

III m.

Mikołaj Balcerek III a

Konkurs Halloween -  dynia

Halloween

29.10.2014

I m.

Marcin Zwolski III b

II m.

Kacper Kucharski II b

III m.

Marcin Więckowski II b

Konkurs Halloween -  najciekawsze

przebranie

30.10.2014

I m.

Alicja Kulawik II b

Bartosz Cieślewicz II a

II m.

Wiktoria Chwałek III a

Kacper Kucharski II b

III m.

Patrycja Reterska I b

Patryk Moryń II a

Konkurs Recytatorski Poezji Miłosnej

w językach obcych - kategoria wiersz

17.02.2015

I m.

Daria Ujma III a

II m.

Wiktoria Pochopień II b

III m.

Tymoteusz Ruksza II b

Konkurs Recytatorski Poezji Miłosnej

w językach obcych - kategoria piosenka

17.02.2015

I m.

Julia Załóg III a

II m.

Karolina Romulewicz III a

Konrad Jędrzejczyk III a

Konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe

22.01.2015

I m.

Alicja Kulawik II b

Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

17.04.2015

I m.

Kamila Nowak III a

Karolina Czyż III a

II m.

Daria Ujma III a

III m.

Małgorzata Sztuka I b

Konkurs English Speaking Countries

28.04.2015

I m.

II m.

III m.

Wiktoria Chwałek III a

Paulina Jakubczak I b

Nikola Hiszpańska I b

Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych

Biegach Przełajowych Dziewcząt

27.05.2015

I m.

Małgorzata Sztuka I b

II m.

Klaudia Lis III b

III m.

Daria Ujma III a

Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych

Biegach Przełajowych Chłopców

27.05.2015

I m.

Marcin Zwolski III b

II m.

Konrad Cybulski III a

III m.

Bartłomiej Frukacz III a

Konkurs językowo - plastyczny

"Moje wymarzone miejsce na wakacje"

27.05.2015

I m.

Wiktoria Mielczarek I a

Anita Kluska III b

II m.

Alicja Kulawik II b

III m.

Katarzyna Prokop III b

Patrycja Dynus II b

Wyróżnienia

Patrycja Hutna III a

Klaudia Lis III b

Piotr Wiśniewski III b

Konkurs Ortograficzne potyczki

02.06.2015

I m.

Karolina Czyż III a

II m.

Klaudia Leśnikowska III a

III m.

Katarzyna Prokop III a

Iga Chmielewska II a

Konkurs Czar Par

09.06.2015

I m.

Karolina Jackowska II b

Anna Krakowska II b

II m.

Wiktoria Jeleń II b

Magdalena Niemczyk II b

III m.

Adrianna Barwaniec II a

Patryk Moryń II a

oraz

Jakub Mucha II a

Grzegorz Nowacki II a

Konkurs matematyczny "1 z 10"

16.06.2015

I m.

Sebastian Szurgot I b

II m.

Aleksandra Małecka I a

III m.

Iwona Walachniewicz I b

 
Nasz Herb
MY W MEDIACH
Wyszukiwarka
Najbliższe wydarzenie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017 - 2018

już za:

Cytaty
"Nie masz innej radości prócz tej, że życie się toczy, lecz ta właśnie wystarczy, by żyć." - Maria Dąbrowska
Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
22 listopada 2017
Imieniny obchodzą
Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła
Kalendarz
Zdjęcia na stronie
Linki

flaga_Czestochowy

Kseon

bip_logo_nowe

Pokolenie

EFS

logotyp_nm

zdolniacha

unia

pajacyk

Gościmy obecnie
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Autorzy