Członkowie klubu 2014-2015

klub_pasjonatow

KARTA CZŁONKOWSKA nr 9

Witam was, nazywam się Kasia Michalska. Moją pasją jest taniec oraz jazda konna. Przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 4 lat, obecnie tańczę z zespołem SPLOT, który zdobywa wiele wyróżnień, m.in. tytuł wicemistrza Polski. Tańczę Hip-Hop, Modern, Jazz oraz Akrobatykę. Pokochałam taniec. Niecałe 3 lata temu zaczęłam jeździć konno, uczę się skakać, zdobyłam brązową odznakę z jeździectwa. Pół roku bez jazdy konnej z powodu kontuzji przekonało mnie jeszcze bardziej, że nie potrafiłabym już żyć bez koni.
IMG_9051 KARTA CZŁONKOWSKA nr 10
Cześć, jestem Wiktoria Chwałek, mam 14 lat. Moim hobby jest gra na gitarze, interesują mnie też inne instrumenty strunowe i dęte, o których lubię czytać. Gram od czterech lat. Fascynuje mnie też fotografia a w wolnych chwilach maluję.
IMG_1030 KARTA CZŁONKOWSKA nr 12

Cześć! Mam na imię Ola. Należę do Klubu Pasjonatów. Moje hobby to pisanie wierszy. Poezję, którą tworzę wysyłam na różne konkursy poetyckie. Jednym z nich jest Ogólnopolski Konkurs ''O Laur Wierzbaka''. Główną nagrodą w nim, jest tomik wierszy. Właśnie tam zajęłam trzy wyróżnienia. Zbieram również pocztówki, bilety czy ulotki tematycznie związane z miejscami, w których byłam lub chciałabym pojechać. Podróżowanie też jest moją pasją i mam nadzieję, że zobaczę jeszcze wiele ciekawych miejsc.

IMG_1172 KARTA CZŁONKOWSKA nr 13

Cześć, nazywam się Wiktoria Mielczarek i jestem uczennica klasy Ia. Mam wiele zainteresowań, a jednym z nich jest rysowanie. Do Klubu Pasionatów zapisałam się w celu rozwijania swoich zdolności i z chęci zaprezentowania mojego talentu koleżankom i kolegom.
IMG_1173 KARTA CZŁONKOWSKA nr 14

Cześć, nazywam się Anita Polaczkiewicz. Mam 14 lat. Moją pasją jest fotografia. Zajmuję się tym raczej amatorsko, ale uwielbiam to robić. Wolę raczej robić zdjęcia natury niż ludzi. Lubię uwieczniać niesamowite i magiczne momenty Zajmuje się tym od 2 lat.
IMG_1301 KARTA CZŁONKOWSKA nr 15

Witam serdecznie, nazywam się Michał Olszowy. Interesuję się wierzeniami świata już od 4 klasy szkoły podstawowej. Wszystko zaczęło się, gdy poznałem Mitologię Jana Parandowskiego. Po zgłębieniu jej tajników zacząłem czytać mitologie inny ludów starożytnych tj. Egipt czy Mezopotamia. Dopiero, kiedy rozpocząłem naukę w gimnazjum zacząłem czytać o religiach nowożytnych. Do osiągnięć związanych z moją pasją mogę zaliczyć zdobycie I miejsca w konkursie o mitologii greckiej, który odbył się, kiedy byłem w 5 klasie szkoły podstawowej.

IMPREZY W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ CZŁONKOWIE KLUBU PASJONATÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Wystawa prac plastycznych

Gala Szkół Odkrywców Talentów

"Czas to najlepsza cenzura, a cierpliwość - najdoskonalszy nauczyciel." - Fryderyk Chopin