Nasze Godło

Osiągnięcia 2010/2011


Konkursy przedmiotowe i artystyczne

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Projekt "Zdolniacha w szkołach" powiat częstochowski II Zuzanna Albrychiewicz 3a
Projekt "Zdolniacha w szkołach" powiat częstochowski III Katarzyna Dziuba
Projekt "Zdolniacha w szkołach" powiat częstochowski wyróznienie Aleksandra Golis 3c
Projekt "Zdolniacha w szkołach" powiat częstochowski wyróżnienie Olga Ciesielska
Regionalny konkurs plastyczny na plakat "Człowiek to nie towar! Stop handlowi ludźmi! Nie bądź obojętny!" wyróżnienie Mikołaj Jakubczyk 3c
Powiatowy Konkurs na prezentację multimedialną "Życie i działalność Józefa Piłsudskiego"
I Justyna Kuk 1b
Ogólnopolski projekt edukacyjny "Odkrywać nieznane, tworzyć nowe - program rozwijania zainteresowań fizyką" laureatka Karolina Szczerba 3c
XV Konkurs Wiedzy Sportowej "Na olimpijskim szlaku"
III Arkadiusz Puchała 1c
XV Konkurs Wiedzy Sportowej "Na olimpijskim szlaku" IV Sandra Thiab 3b
Konkurs Przedmiotowy z Historii II etap Daria Pietrzyk 2a
Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
II etap Maja Mazur 3a
Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
II etap Sebastian Kuk 3b
Konkurs Przedmiotowy z Matematyki II etap Michał Miklewski 2b
Konkurs Przedmiotowy z Fizyki finalista Sebastian Kuk 3b
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego II etap Damian Adasiewicz 3a
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego II etap Maksymilian Radomski 3a
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego II etap Kacper Wyporkiewicz 3a
Akcja "Sprzątanie świata" konkurs "Zbierajcie zużyte baterie" I miejsce cała społeczność szkolna
III Powiatowy Konkurs "U źródeł kultury europejskiej" I miejsce Filip Szeps 3c
XIII Konkursie Wiedzy Olimpijskiej dla szkół ponadgimnazjalnych
V miejsce Sandra Thiab (3b)
XIII Konkursie Wiedzy Olimpijskiej dla szkół ponadgimnazjalnych V miejsce Arkadiusz Puchała (1c)
XIII Konkursie Wiedzy Olimpijskiej dla szkół ponadgimnazjalnych V miejsce Mateusz Chyła (2c)
III Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej "EUROPEJSKIE ABC" III miejsce Kamil Kobel 3c
IV Powiatowy Konkurs Ortograficzny wyróżnienie Maja Mazur 3a
XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Literaturze i Teorii Literatury wyróżnienie Michał Sarna 2b
Konkurs Astronomiczny - kategoria praca plastyczna (Zespól Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku). wyróżnienie Bartosz Wojtal 3d
Konkurs Astronomiczny - kategoria praca plastyczna (Zespól Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku). wyróżnienie Amadeusz Pułkownik 3b
Europejski Konkurs Matemetyczny KANGUR wyróżnienie Sebastian Kuk 3 b
Europejski Konkurs Matemetyczny KANGUR wyróżnienie Michał Miklewski 2 b
Europejski Konkurs Matemetyczny KANGUR wyróżnienie Justyna Kuk 1 b
Europejski Konkurs Matemetyczny KANGUR wyróżnienie Mateusz Prokop 1 c
Konkurs Regionalny na "Szkolną Gazetę z Dodatkiem Ekologicznym" wyróżnienie zespół redakcyjny gazetki szkolnej "Głos spod ławy"
Powiatowy Konkurs "Częstochowa to moje miasto" III miejsce Maja Mazur 3a
Powiatowy Konkurs "Częstochowa to moje miasto" III miejsce Marta Falkowska 3a
Powiatowy Konkurs "Częstochowa to moje miasto" III miejsce Katarzyna Knop 3a
Międzyszkolny Konkurs Wielkanocny Języka Niemieckiego "Frohe Ostern" wyróżnienie Katarzyna Dziuba 2a
Międzyszkolny Konkurs Wielkanocny Języka Niemieckiego "Frohe Ostern" wyróżnienie Michał Miklewski 2b
Międzyszkolny Konkurs Poezji Miłosnej w Języku Niemieckim "Was Ist Eigentlich Die Liebe?" I miejsce Katarzyna Dziuba 2a
Osiągnięcia sportowe
1. Międzygimnazjalne zawody w pływaniu i sztafetach pływackich (Igrzyska na szczeblu powiatowym)
  • Dziewczęta - 3 miejsce,
  • Chłopcy - 4 miejsce.
  • Indywidualnie: Mateusz Chowaniec (2 miejsce w stylu klasycznym), Katarzyna Dziuba (2 miejsce w stylu grzbietowym).
  • Sztafeta chłopców zajęła 3 miejsce.
2. Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Częstochowy Szkól Gimnazjalnych 2011
  • chłopcy - 3 miejsce
  • indywidualnie: Oskar Herman 1 miejsce, Agnieszka Lewandowska 3 miejsce
3. Igrzyska Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców -
  • reprezentacja szkoły - 1 miejsce
4. Mistrzostwa Częstochowy Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce 2010/2011
  • dziewczęta - VI miejsce
  • chłopcy - IV miejsce
5. VIII Turniej Piłki SIatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Technicznych Zakładów Naukowych
  • reprezentacja szkoły - III miejsce
  • najlepszy zawodnik turnieju - Oskar Herman

6. Turniej Euregiocup (który odbył się we włoskiej miejscowości Bolzano) - drużyna Delic-POL-u (a w niej pięciu uczniów z klasy 3d - Mateusz Bielan, Oskar Herman, Damian Orziński, Michał Róg i Bartosz Wojtal) zagrała w sumie sześć meczów i wszystkie wygrała, zajmując PIERWSZE MIEJSCE W TURNIEJU.

Sebastian Kuk z klasy 3 b

 
Nasz Herb
MY W MEDIACH
Wyszukiwarka
Najbliższe wydarzenie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017 - 2018

już za:

Cytaty
"I śmiech niekiedy może być nauką, kiedy się z przywar, nie z osób natrząsa." - Ignacy Krasicki
Imieniny
Dzisiaj jest
Poniedziałek
25 września 2017
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław
Kalendarz
Zdjęcia na stronie
Linki

flaga_Czestochowy

Kseon

bip_logo_nowe

Pokolenie

EFS

logotyp_nm

zdolniacha

unia

pajacyk

Gościmy obecnie
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Autorzy