Nasze Godło

Osiągnięcia 2015/2016


Osiągnięcia ogólnopolskie

Konkurs Ministerstwa Edukacji

Narodowej

„Książki naszych marzeń”

10.2015

Dyplom Ministerstwa Edukacji Narodowej

Gimnazjum nr 2

XXIII Ogólnopolski Konkurs Poetycki Młodzieży Szkolnej

"O Laur Wierzbaka"

12.12.2015

Wyróżnienie

Aleksandra Małecka II b

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar

Wójta Gminy Andrespol

23.04.2016

II miejsce

kategoria 14-15

D ST

Patryk Kita I a

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar

Wójta Gminy Raszyn "Brawo 2016"

24.04.2016

I miejsce

kategoria 14-15

D ST

Patryk Kita I a

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar

Wójta Gminy Raszyn "Brawo 2016"

24.04.2016

II miejsce

kategoria 14-15

D LA

Patryk Kita I a

XI Gala Taneczna DEMARKO CUP 2016 "O Puchar Burmistrza Pajęczna"

22.05.2016

I miejsce

Patryk Kita I a

Ogólnopolski Konkurs "Przyłapani na czytaniu"

06.2016

II miejsce

Wiktoria Mielczarek II a

Osiągnięcia wojewódzkie

XXXI Wojewódzki Konkurs

Krasomówczy

22.10.2015

I miejsce

Aleksandra Małecka II b

VII Wojewódzki Konkurs Poetycki

„Pamięci Haliny Poświatowskiej”

29.10.2015

Wyróżnienie

Aleksandra Małecka II b

Mistrzostwa Okręgu Śląskiego

Puchar Okręgu Śląskiego w Tańcu Towarzyskim

24 - 25.10.2015

III miejsce

Patryk Kita I b

Wojewódzki Konkurs Komputerowy CHIPSET

09.03.2016

Awans do II etapu

Mateusz Szymonik III b

Adam Zieliński III b

Wojewódzki Konkurs Informatyczny "Bezpieczny Uczeń"

10.03.2016

II miejsce

Alicja Kulawik III b

VI Wojewódzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET"

22.03.2016

Finalista

Finalista

Mateusz Szymonik III b

Adam Zieliński III b

Osiągnięcia powiatowe

Konkurs Recytatorski "Poetyckie

Krajobrazy" poświęcony Halinie

Poświatowskiej

22.10.2015

III miejsce

Alicja Kulawik III b

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Bezpieczna droga do szkoły”

13.11.2015

II miejsce

Nikola Hiszpańska II a

Powiatowy Konkurs o Józefie Piłsudskim

03.12.2015

II miejsce

Joanna Ociepa II b

IV Powiatowy Konkurs Na Szkolne Izby Pamięci i Tradycji Narodowej

02.12.2015

II miejsce

Paulina Chojnacka II a

Nikola Hiszpańska II a

Wiktoria Mielczarek II a

IX Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

15.01.2016

III miejsce

Alicja Kulawik III b

Konkurs "Chroń swoje dane"

29.01.2016

II miejsce

Kamil Broniszewski II b

Powiatowy Konkurs Komputerowy "Najładniejsza Kartka

Walentynkowa"

02.03.2016

I miejsce

wyróżnienie

Alicja Kulawik III b

Karolina Jackowska III b

VIII Regionalny Konkurs Komputerowy

"Najładniejsza Kartka Wielkanocna"

23.03.2016

III miejsce

wyróżnienie

Alicja Kulawik III b

Joanna Ociepa II b

Konkurs językowo - wokalny w liceum im. J. Słowackiego

18.03.2016

Awans do Finału

Paulina Łyko III a

III Powiatowy Konkurs Motoryzacyjny pt. "Mobilna komunikacja"

11.05.2016

III miejsce

Wiktoria Jeleń III b

Anna Krakowska III b

Alicja Kulawik III b

II edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego poezji św. Jana Pawła II

31.05.2016

III miejsce

Damian Mądrzyk III b

I Powiatowy Konkurs Literacko – Multimedialny

„Mój kandydat do literackiej nagrody Nobla”

06.2016

II miejsce

Wiktoria Sitowska I b

III miejsce

Anna Krakowska III b

Wyróżnienie

Maja Organa I a

Osiągnięcia miejskie

Konkurs „Na tropach przodków” w ramach obchodów

Europejskiego Tygodnia Demokracji Lokalnej

17.12.2015

II miejsce

Wiktoria Mielczarek II a

Czwartek lekkoatletyczny - skok w dal

28.04.2016

II miejsce

Anna Krakowska III b

Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy

dla uczniów szczególnie uzdolnionych

18.05.2016

Laureatka

Aleksandra Małecka II a

Konkurs plastyczny "Moja wyobraźnia"

03.06.2016

Wyróżnienie

Lena Niezgoda I b

Konkurs "Kreujmy swoją przyszłość" - kategoria II - praca literacka

13.06.2016

Wyróżnienie

Anita Polaczkiewicz III a

Osiągnięcia międzyszkolne

Międzyszkolny Konkurs Na Najpiękniejszą Postać

Literacką

21.04.2016

I miejsce

Daria Idźkowska I a

Osiągnięcia wewnątrzszkolne

Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych

Biegach Przełajowych Dziewcząt

21.09.2015

I m.

Martyna Rurańska II a

II m.

Lena Niezgoda I b

III m.

Wiktoria Kołtun I b

Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych

Biegach Przełajowych Chłopców

21.09.2015

I m.

Marcin Więckowski III b

II m.

Michał Milik III a

III m.

Daniel Mikke II b

Konkurs na najlepsze przebranie

Halloween

28.10.2015

I m.

Julia Ożóg  III b

Kacper Kucharski III b

II m.

Alicja Kulawik III b

III m.

Wiktoria Mielczarek II a

Natalia Pilarz I a

Mistrzostwa Szkoły w pływaniu

04.11.2014

styl dowolny dziewcząt

I m.

Martyna Rurańska II a

II m.

Alicja Kulawik III b

III m.

Anna Krakowska III b

styl dowolny chłopców

I m.

Michał Milik III a

II m.

Kacper Kucharski III b

III m.

Patryk Moryń III a

styl klasyczny dziewcząt

I m.

Alicja Kulawik III b

II m.

Martyna Rurańska II a

III m.

Anna Krakowska III b

styl klasyczny chłopców

I m.

Michał Milik III a

II m.

Tymoteusz Ruksza III b

III m.

Mateusz Szymonik III b

styl grzbietowy dziewcząt

I m.

Martyna Rurańska II a

II m.

Alicja Kulawik III b

III m.

Anna Krakowska III b

styl grzbietowy chłopców

I m.

Michał Milik III a

II m.

Kasjan Kraszkiewicz II b

III m.

Kacper Kucharski III b

Sztafety klasowe

I m.

Klasa III b

Konkurs ortograficzny
„Ortograficzne potyczki”

05.11.2015

I m.

Joanna Ociepa II b

II m.

Anna Krakowska III b

Karolina Jackowska III b

III m.

Aleksandra Małecka II a

XI Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

04.12.2015

I m.

II a

II m.

III b

III m.

III a

XV Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Chłopców

04.12.2015

I m.

II a

II m.

III a

III m.

I b

Konkurs „Tradycje Bożonarodzeniowe w Polsce i Wielkiej Brytanii"

03.12.2015

I m.

Aleksandra Małecka II a

II m.

Patrycja Żak II a

Martyna Pyszka II a

Paulina Jakubczak II a

III m.

Oktawia Trynkiewicz III a

Konkurs świąteczny " Boże Narodzenie w Polsce i w Niemczech

16.12.2015

I m.

Aleksandra Małecka II a

II m.

Aleksandra Suska II a

III m.

Iga Chmielewska III a

Wyróżnienie

Martyna Pyszka II a

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt

22.01.2011

I m.

Martyna Rurańska II a

II m.

Karolina Jackowska III b

III m.

Zosia Sipa I a

Szkolny etap Konkursu „Twoje dane – Twoja sprawa”

20.01.2011

I m.

Iwona Walachniewicz II b

II m.

Joanna Ociepa II b

III m.

Kamil Broniszewski II b

Wewnątrzszkolny konkurs matematyczno – przyrodniczy

„Czar Par”

31.05.2016

I m.

Aleksandra Suska

Patrycja Żak

II a

II m.

Sebastian Świąć

Sebastian Szurgot

II b

III m.

Kamil Broniszewski

Kamil Palacz

II b

Konkurs językowo - plastyczny w języku angielskim.

05.2016

I m.

Amelia Falkowska

I a

II m.

Paulina Balsam

I a

III m.

Olga Wojciechowska

I a

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

08.06.2016

I m.

Sandra Wilczyńska III a

II m.

Natalia Socha III a

III m.

Kamil Broniszewski II b

Wyróżnienie

Iga Chmielewska III a

Ada Barwaniec III a

Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii.

10.06.2016

I m.

Natalia Socha

III a

II m.

Adrianna Barwaniec

III a

III m.

Kamil Broniszewski

II b

 
Nasz Herb
MY W MEDIACH
Wyszukiwarka
Najbliższe wydarzenie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017 - 2018

już za:

Cytaty
"Czucie i wiara silniej mówią do mnie niż mędrca szkiełko i oko." - Adam Mickiewicz
Imieniny
Dzisiaj jest
Poniedziałek
25 września 2017
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław
Kalendarz
Zdjęcia na stronie
Linki

flaga_Czestochowy

Kseon

bip_logo_nowe

Pokolenie

EFS

logotyp_nm

zdolniacha

unia

pajacyk

Gościmy obecnie
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Autorzy