Nasze Godło

Nasi Absolwenci

PAMIĘTAMY O NASZYCH ABSOLWENTACH - TABLO

Nauczyciele i uczniowie Gimnazjum nr 2 imienia Pokolenia Kolumbów ciepło wspominają uczniów, którzy uczyli się w murach naszej szkoły, a obecnie prowadzą już dorosłe życie, bądź kształcą się w szkołach średnich i wyższych. Wielu z nich odwiedza nas w swoim czasie wolnym, wspominając czas wspólnej pracy i nauki w Gimnazjum. Bardzo nas cieszy gdy spotykamy się po latach z naszymi absolwentami i jesteśmy dumni z tego jak wiele osiągnęli. Pracują, rozwijają swoje kariery, wychowują dzieci przekazując im wartości, które nauczyciele Gimnazjum 2 starali się w nich samych zaszczepić. Największą nagrodą dla nas jest to, gdy słyszymy z ich ust jak doceniają i jak wiele znaczył dla nich czas, który wspólnie spędziliśmy. Formą upamiętnienia tego wspólnie spędzonego czasu są tabla - zdjęcia roczników absolwentów naszej szkoły. Co rok powstają nowe i są wywieszane w holu przy sekretariacie i gabinecie dyrektora. Obecnie znajdują się tam sylwetki 1378 uczniów, a przecież to tylko Ci, którzy dostarczyli zdjęcia do wykonania tablo. Mamy nadzieję, że obecne klasy III podtrzymają tą piekną tradycję i również zechcą pozostawić cząstkę siebie w naszej szkole.

tablo

ZDJĘCIA

 
Nasz Herb
MY W MEDIACH
Wyszukiwarka
Najbliższe wydarzenie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017 - 2018

już za:

Cytaty
"Szczęście jest czymś, co przychodzi pod wieloma postaciami, więc któż je może rozpoznać?" - Ernest Hemingway
Imieniny
Dzisiaj jest
Niedziela
18 lutego 2018
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Fryda, Konstancja, Krystiana, Maksym, Sawa, Sylwan, Sylwana, Symeon, Więcesława, Zuzanna, Zula
Kalendarz
Zdjęcia na stronie
Linki

flaga_Czestochowy

Kseon

bip_logo_nowe

Pokolenie

EFS

logotyp_nm

zdolniacha

unia

pajacyk

Gościmy obecnie
Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Autorzy