Nasze Godło

Osiągnięcia 2016/2017

Osiągnięcia 2016/2017

OSIĄGNIĘCIA OGÓLNOPOLSKIE

Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny

06.2017

wyróżnienie

Wiktor Bryk I a

OSIĄGNIĘCIA WOJEWÓDZKIE

XVII Konkurs Krasomówczy Młodzieży Gimnazjalnej

10.2016

III miejsce

Aleksandra Małecka III a

Wojewódzki Konkurs Poetycki "Ojczyznę moją..."

10.2016

I miejsce

Aleksandra Małecka III a

VII edycja Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego CHIPSET

09.02.2017

II etap

Patryk Gorzkowski III b

Kasjan Kraszkiewicz III b

OSIĄGNIĘCIA POWIATOWE

Konkurs „Nakrętkowa Częstochowa”

28.10.2016

I miejsce

Gimnazjum nr 2

X Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły"

21.11.2016

III miejsce

Sandra Pelc III a

V Powiatowy Konkurs na szkolne izby pamięci i tradycji narodowej

19.12.2016

II miejsce

Gimnazjum nr 2

XV Powiatowy Konkurs Poprawnej Polszczyzny "O gęsie pióro MIkołaja Reja"

08.12.2016

II miejsce

Aleksandra Suska II a

XII Powiatowy Konkurs Wiedzy O Książce I Bibliotece

20.02.2017

II miejsce

Joanna Ociepa III a

Iwona Walachniewicz III a

Powiatowy Konkurs Komputerowy "Najładniejsza Kartka Walentynkowa"

23.02.2017

III miejsce

Emil Jagieła I b

XIV Regionalny Konkurs Językowy "Z Norwidem ku poprawnej polszczyźnie"

03.2017

IV miejsce

Mateusz Caban I b

Powiatowy Konkurs Motoryzacyjny „Mobilna Komunikacja”

11.05.2017

I miejsce

Wiktoria Motyl III b

Kamil Broniszewski III b

Kamil Palacz III b

Konkurs kulinarny "Bitwa kulinarna, czyli "Czary Mary - Pobite Gary"

10.05.2017

III miejsce

Julia Chojnowska III a

Wiktoria Mielczarek III a

Iwona Walachniewicz III b

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego i Angielskiego

"Polak za granicą"

15.03.2017

wyróżnienie

Wiktoria Motyl III b

OSIĄGNIĘCIA MIEJSKIE

Rzeźba z surowców wtórnych – najsłynniejsze budowle polskich miast

06.06.2017

I miejsce

Joanna Ociepa III b

Wyróżnienie

Wiktoria Sitowska II b

OSIĄGNIĘCIA WEWNĄTRZSZKOLNE

XVIII Mistrzostwa Gimnazjum nr im. Pokolenia Kolumbów

w Biegach Przełajowych Dziewcząt

15.09.2016

I miejsce

Amelia Falkowska II a

II miejsce

Patrycja Reterska III b

III miejsce

Martyna Rurańska III a

XVIII Mistrzostwa Gimnazjum nr im. Pokolenia Kolumbów

w Biegach Przełajowych Chłopców

15.09.2016

I miejsce

Marcel Szychalski II b

II miejsce

Jakub Bogdalczyk II a

III miejsce

Paweł Juchnik II a

Najładniejsza dynia halloween

26.10.2016

I miejsce

Paulina Balsam II a

II miejsce

Wiktor Bryk I a

III miejsce

Weronika Bryk I a

Najładniejszy plakat halloween

26.10.2016

I miejsce

Wiktoria Kluba I a

II miejsce

Ada Lukas I a

III miejsce

Agata Malkowicz I a

Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu Dziewcząt

16.12.2016

styl dowolny

Patrycja Reterska II b

styl klasyczny

Patrycja Reterska II b

styl grzbietowy

Patrycja Reterska II b

Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu Chłopców

16.12.2016

styl dowolny

Jakub Bogdalczyk II a

styl klasyczny

Jakub Bogdalczyk II a

styl grzbietowy

Jakub Bogdalczyk II a

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt

20.12.2016

I miejsce

Klasa III a

II miejsce

Klasa I a

III miejsce

Klasa III b

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Halowej Chłopców

20.12.2016

I miejsce

Klasa II a

II miejsce

Klasa II b

III miejsce

Klasa III a

Konkurs świąteczny „Boże Narodzenie w Polsce i w Niemczech”

21.12.2016

I miejsce

Wiktoria Motyl III b

II miejsce

Aleksandra Małecka III a

III miejsce

Patrycja Żak III a

Konkurs świąteczny „Boże Narodzenie w Polsce i w Wielkiej Brytanii”

12.01.2017

I miejsce

Aleksandra Suska III a

II miejsce

Dominika Czyż I a

Martyna Sabok I a

Igor Włodara I b

Patrycja Żak III a

Martyna Rurańska III a

III miejsce

Ada Lukas I a

Konkursu Poezji Miłosnej w językach: angielskim i niemieckim

Kategoria wiersz w języku angielskim

17.02.2017

I miejsce

Sandra Pelc  III a

II miejsce

Weronika Zięba II a

III miejsce

Maja Organa II a

Aleksandra Małecka III a

Konkursu Poezji Miłosnej w językach: angielskim i niemieckim

Kategoria piosenka w języku angielskim

17.02.2017

I miejsce

Dominika Czyż II a

Martyna Sabok II a

Małgorzata Maroszek II a

II miejsce

Alexander Wójcik II a

Konkursu Poezji Miłosnej w językach: angielskim i niemieckim

Kategoria wiersz w języku niemieckim

17.02.2017

I miejsce

Wiktoria Motyl III b

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

27.04.2017

I miejsce

Aleksandra Małecka  III a

Wiktoria Sitowska II b

II miejsce

Olga Wojciechowska II a

Aleksandra Suska III a

III miejsce

Maja Organa II a

Natalia Nowakowska II a

Szkolny Konkurs Ortograficzny

05.2017

I miejsce

Wiktoria Sitowska II b

II miejsce

Joanna Ociepa IIIb

III miejsce

Natalia Nowakowska II a

Wiktoria Motyl III b

Aleksandra Małecka III a

Patryk Niburski I b

Konkurs matematyczno – przyrodniczy „Czar Par”

01.06.2017

I miejsce

Dominik Kubacki II a

Jakub Bogdalczyk II a

II miejsce

Natalia Nowakowska II a

Weronika Zięba II a

III miejsce

Weronika Skarlak II a

Olga Wojciechowska II a

Konkurs języka angielskiego English Speaking Countries

06.2017

I miejsce

Wiktoria Sitowska II b

 

 
Nasz Herb
MY W MEDIACH
Wyszukiwarka
Najbliższe wydarzenie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017 - 2018

już za:

Cytaty
"Szczęście jest zawsze tam, gdzie je człowiek widzi." - Henryk Sienkiewicz
Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
22 listopada 2017
Imieniny obchodzą
Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła
Kalendarz
Zdjęcia na stronie
Linki

flaga_Czestochowy

Kseon

bip_logo_nowe

Pokolenie

EFS

logotyp_nm

zdolniacha

unia

pajacyk

Gościmy obecnie
Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 
Autorzy