PROJEKT „DOSTĘPNA SZKOŁA”

Rekrutacja uzupełniająca do projektu "Dostępna szkoła"

Dnia 06.02.2017 r. rozpoczyna się uzupełniająca rekrutację uczniów/uczennic do projektu "Dostępna szkoła". Dokumentacja związana z rekrutacją, regulamin o naborze oraz ogłoszenie o naborze w załącznikach.

Nabór do projektu trwa od 06.02.2017 r. do 14.02.2017 r. W tym czasie pedagog szkolny - Anna Wróblewska-Kaczorowska przyjmuje dokumenty od uczniów/uczennic.

Kandydaci do projektu muszą złożyć u Koordynatorów/ek szkolnych następujące dokumenty:

- uczniowie/uczennice z niepełnosprawnością i ADHD - formularz zgłoszeniowy (załącznik 2), oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (załącznik 3), kserokopię orzeczenia/opinii o niepełnosprawności lub opinię wychowawcy/czyni zatwierdzoną przez dyrektora/kę szkoły, rekomendację wychowawcy/czyni (załącznik 4);

- uczniowie/uczennice bez niepełnosprawności ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się - formularz zgłoszeniowy (załącznik 2), oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (załącznik 3), rekomendację wychowawcy/czyni (załącznik 4);

Daty na wszystkich dokumentach składanych przez kandydatów/ki muszą zawierać się w okresie rekrutacji tj. od 06.02.2017 r. do 14.02.2017 r. Wyjątek stanowi kserokopia orzeczenia/opinii o niepełnosprawności, będzie z datą wydania jej przez uprawniony do tego organ.

OGŁOSZENIE O NABORZE

REGULAMIN NABORU I UCZESTNICTWA

KATALOG KRYTERIÓW

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA PROJEKTU

REKOMENDACJA WYCHOWAWCY

DEKLARACJA UCZESTNICTWA

LISTA PODSTAWOWA

LISTA REZERWOWA

REZYGNACJA Z UDZIAŁU W PROJEKCIE

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PROJEKTU „DOSTĘPNA SZKOŁA”

Ogłasza się nabór uczniów/uczennic z klas IV-VI szkół podstawowych i I-III gimnazjów oraz ich rodziców/opiekunów prawnych do udziału w projekcie „Dostępna szkoła” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 - 2020.

Ogłoszenie o naborze do projektu, Regulamin rekrutacji i uczestnictwa oraz 12 załączników do Regulaminów zamieszczamy poniżej z możliwością ich pobrania. Wszelkich informacji dotyczących projektu udziela pedagog szkolny - Anna Wróblewska-Kaczorowska

OGŁOSZENIE O NABORZE

REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA