Nasze Godło

Osiągnięcia 2011/2012


szkOdk

W roku szkolnym 2011/2012 nasza szkoła uzyskała tytuł
SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW

Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowa dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Katarzyna Dziuba - klasa 3a

Daria Pietrzyk - klasa 3a

Stypendia dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Katarzyna Dziuba - klasa 3a

Daria Pietrzyk - klasa 3a


OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE

Konkursy międzynarodowe

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Polsko ? Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko 2012"

taon

Katarzyna Dziuba ? klasa 3a

Konkursy ogólnopolskie

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

"CERN" w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Odkrywać nieznane tworzyć nowe - rogram rozwijania zainteresowań fizyką"

laureat

Dominik Piech - klasa 2b

"Zobacz - Zbadaj - Zrozum" w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Odkrywać nieznane tworzyć nowe - program rozwijania zainteresowań fizyką"

główna nagroda

Maja Karoń - klasa 2a
Kinga Mielczarek - klasa 2a

"Przedmiotowy zestaw wsparcia" w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Odkrywać nieznane tworzyć nowe - program rozwijania zainteresowań fizyką"

zwycięstwo

wszyscy uczestnicy projektu

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K?-TAK!

etap szkolny
1 miejsce

Kajetan Suchański - klasa 3b

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K?-TAK!

etap szkolny
2 miejsce

Adam Jędryka - klasa 1b

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny T.I.K?-TAK!

etap szkolny
3 miejsce

Damian Sandelewski - klasa 2b

Ogólnopolski Konkurs "Póki nie jest za późno"

wyróżnienie

Daria Pietrzyk - klasa 3a

Konkursy wojewódzkie

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z MATEMATYKI

II etap

Olga Ciesielska - klasa 3a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z BIOLOGII

laureatka

Daria Pietrzyk - klasa 3a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z BIOLOGII

II etap

Szymon Harciarek - klasa 3b

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z HISTORII

finalistka

Daria Pietrzyk - klasa 3a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z HISTORII

II etap

Marcin Jankowski - klasa 2a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z FIZYKI

laureatka

Katarzyna Dziuba - klasa 3a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

II etap

Michał Miklewski - klasa 3b

XI Wojewódzki Konkurs Biblijny

II etap

Marzena Swojnóg - klasa 1a

XI Wojewódzki Konkurs Biblijny

II etap

Jan Pabin - klasa 1b

XI Wojewódzki Konkurs Biblijny

I etap
3 miejsce

Olaf Bogus - klasa 1b

XI Wojewódzki Konkurs Biblijny

I etap
3 miejsce

Justyna Kuk - klasa 2b

II edycja Konkursu Informatycznego Chipset

3 miejsce

Mario Gałkowski - klasa 3b
Kajetan Suchański - klasa 3b

Konkursy powiatowe

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

XVI Konkurs Wiedzy Sportowej "Na olimpijskim szlaku"

1 miejsce

Arkadiusz Puchała - klasa 2c

XVI Konkurs Wiedzy Sportowej "Na olimpijskim szlaku"

5 miejsce

Mateusz Chyła - klasa 3c

XVI Konkurs Wiedzy Sportowej "Na olimpijskim szlaku"

12 miejsce

Michał Mazur - klasa 1b

Powiatowy Konkurs "Życie i dokonania Marii Skłodowskiej ? Curie"

wyróżnienie

Daria Pietrzyk - klasa 3a

XV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Literaturze i Teorii Literatury

2 miejsce

Michał Sarna - klasa 3b

XV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Literaturze i Teorii Literatury

wyróżnienie

Patrycja Łyko - klasa 3b

Konkursy regionalne

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

XIV Regionalny Drużynowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej Szkół Ponadgimnazjalnych

4 miejsce

drużyna

"Technik - Inżynier - Wynalazca"

wyróżnienie

Jakub Krakowski - klasa 1b

Konkursy wewnątrzszkolne

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Konkurs ortograficzny "Mistrz Ortografii 2011/2012"

1 miejsce

Olga Ciesielska - klasa 3a

Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych

1 miejsce

Katarzyna Osińska - klasa 3a

Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych

wyróżnienie

Arkadiusz Puchała - klasa 2c

Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych

wyróżnienie

Mateusz Prokop - klasa 2c

Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych

wyróżnienie

Mateusz Cyran - klasa 2c

Konkurs świąteczny "Boże Narodzenie w Polsce i w Niemczech"

1 miejsce

Julia Bilnik - klasa 2a

Konkurs świąteczny "Boże Narodzenie w Polsce i w Niemczech"

2 miejsce

Klaudia Pytlos - klasa 3b

Konkurs świąteczny "Boże Narodzenie w Polsce i w Niemczech"

3 miejsce

Mateusz Chyła - klasa 3c

"Dzieje żołnierzy Armii Krajowej i Szarych Szeregów"

1 miejsce

Anna Pilarek - klasa 3a

"Dzieje żołnierzy Armii Krajowej i Szarych Szeregów"

2 miejsce

Mateusz Chyła - klasa 3c

"Dzieje żołnierzy Armii Krajowej i Szarych Szeregów"

3 miejsce

Sebastian Flak - klasa 2c

Konkurs z Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

1 miejsce

Arkadiusz Puchała - klasa 2c

Konkurs z Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

2 miejsce

Mateusz Prokop - klasa 2c

Konkurs z Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

3 miejsce

Sebastian Flak - klasa 2c

Konkurs Wiedzy o Krajach Obszaru Niemieckojęzycznego

1 miejsce

Katarzyna Dziuba - klasa 3a

Konkurs Wiedzy o Krajach Obszaru Niemieckojęzycznego

2 miejsce

Adam Gajek - klasa 3c

Konkurs Wiedzy o Krajach Obszaru Niemieckojęzycznego

3 miejsce

Mateusz Kasprzyk - klasa 3c

Szkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy "Czar Par"

1 miejsce

Mateusz Prokop - klasa 2c
Sebastian Flak ? klasa 2c

Szkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy "Czar Par"

2 miejsce

Justyna Kuk - klasa 2b
Bartosz Dziadak - klasa 2b

Szkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy "Czar Par"

3 miejsce

Maja Karoń - klasa 2a
Kinga Mielczarek - klasa 2a

Szkolny konkurs matematyczny "Jeden z dziesięciu"

1 miejsce

Michał Mazur - klasa 1b

Szkolny konkurs matematyczny "Jeden z dziesięciu"

2 miejsce

Marzena Swojnóg - klasa 1a

Szkolny konkurs matematyczny "Jeden z dziesięciu"

3 miejsce

Mateusz Bieńko - klasa 1b

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

Konkursy powiatowe

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

"Wspomnienie z wakacji" w ramach projektu "Zdolniacha w szkołach"

wyróżnienie

Katarzyna Kaczmarek - klasa 3b

"Mój najpiękniejszy sen" w ramach projektu "Zdolniacha w szkołach"

I etap
2 miejsce

Katarzyna Kaczmarek - klasa 3b

"W zdrowym ciele zdrowy duch" w ramach projektu "Zdolniacha w szkołach"

wyróżnienie

Klaudia Pytlos - klasa 3b

Powiatowy Konkurs Komputerowy "Najładniejsza Kartka Walentynkowa"

2 miejsce

Katarzyna Osińska - klasa 3a

Powiatowy Konkurs Komputerowy "Najładniejsza Kartka Walentynkowa"

3 miejsce

Daria Pietrzyk - klasa 3a

Międzypowiatowy Konkurs Artystyczny "Niemiecka Muzyka, Poezja, Dramat"

1 miejsce

Katarzyna Dziuba - klasa 3a

"Zdolniacha w Szkołach" Edycja II Powiat częstochowski

3 miejsce

wszyscy uczestnicy projektu

Powiatowy Konkurs Recytatorski

wyróżnienie

Maria Maciąg ? klasa 2a

Konkursy miejskie

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

"Szkolne Izby Pamięci i tradycji narodowej"

1 miejsce

cała społeczność szkolna

Konkursy wewnątrzszkolne

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Konkurs z okazji Halloween (plakat)

wyróżnienie

Sandra Wieczorek - klasa 2a

Konkurs z okazji Halloween (dynia)

wyróżnienie

Oktawian Bielski - klasa 3b

Konkurs na Bukiet Jesienny

1 miejsce

klasa 2c

Konkurs na Bukiet Jesienny

2 miejsce

klasa 3c

Konkurs na Bukiet Jesienny

3 miejsce

klasa 2a

Konkurs na Stroik Świąteczny

1 miejsce

klasa 2c

Konkurs na Stroik Świąteczny

2 miejsce

klasa 1b

Konkurs na Stroik Świąteczny

3 miejsce

klasa 1a

Konkurs recytatorski poezji miłosnej w językach obcych (język angielski - recytacja)

1 miejsce

Katarzyna Dziuba - klasa 3a

Konkurs recytatorski poezji miłosnej w językach obcych (język angielski - recytacja)

2 miejsce

Anna Pilarek - klasa 3a

Konkurs recytatorski poezji miłosnej w językach obcych (język angielski - recytacja)

3 miejsce

Olga Ciesielska - klasa 3a

Konkurs recytatorski poezji miłosnej w językach obcych (język angielski - recytacja)

3 miejsce

Klaudia Pietrasiak - klasa 2a

Konkurs recytatorski poezji miłosnej w językach obcych (język angielski - recytacja)

3 miejsce

Mateusz Chyła - klasa 3c

Konkurs recytatorski poezji miłosnej w językach obcych (język angielski - piosenka)

1 miejsce

Justyna Kuk - klasa 2b
Agata Wójcik - klasa 2b

Konkurs recytatorski poezji miłosnej w językach obcych (język angielski - piosenka)

2 miejsce

Wiktoria Motyl - klasa 2b

Konkurs recytatorski poezji miłosnej w językach obcych (język niemiecki)

1 miejsce

Katarzyna Dziuba - klasa 3a

Konkurs na Stroik Wielkanocny

1 miejsce

klasa 2a

Konkurs na Stroik Wielkanocny

1 miejsce

klasa 1a

Konkurs na Stroik Wielkanocny

2 miejsce

klasa 1c

Konkurs na Stroik Wielkanocny

3 miejsce

klasa 1b

Konkurs na Stroik Wielkanocny

4 miejsce

klasa 2b

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Zawody wojewódzkie

Pełna nazwa zawodów

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa / reprezentacja

Zawody pływackie w ramach 54 Wojewódzkiego Zlotu Klubów i Ognisk Śląskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej

7 miejsce

Katarzyna Dziuba - klasa 3a

Zawody pływackie w ramach 54 Wojewódzkiego Zlotu Klubów i Ognisk Śląskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej

7 miejsce

Jakub Krakowski - klasa 1b

Mistrzostwa Województwa Śląskiego Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców

4 miejsce

Mateusz Kardas - klasa 3c
Aleksander Niczke - klasa 3c

Zawody rejonowe

Pełna nazwa zawodów

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa / reprezentacja

Mistrzostwa Rejonu Częstochowskiego Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców

1 miejsce

Mateusz Kardas - klasa 3c
Kacper Kordowski - klasa 3c

Zawody miejskie

Pełna nazwa zawodów

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa / reprezentacja

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu

3 miejsce

chłopcy

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu (styl grzbietowy)

2 miejsce

Katarzyna Dziuba - klasa 3a

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu (styl motylkowy)

4 miejsce

Jakub Krakowski - klasa 1b

Mistrzostwa Częstochowy Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt

7 miejsce

dziewczęta

Łyżwiarstwo Szybkie Mistrzostwa Częstochowy Szkół Gimnazjalnych

10 miejsce

dziewczęta

Mistrzostwa Częstochowy Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt

7 miejsce

Iga Imienińska - klasa 1c
Anna Kin - klasa 1c
Olga Ciesielska - klasa 3a
Monika Jeziorska - klasa 3a

Mistrzostwa Częstochowy Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców

1 miejsce

Mateusz Kardas - klasa 3c
Aleksander Niczke - klasa 3c

 

Zawody międzygimnazjalne

Pełna nazwa zawodów

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa / reprezentacja

VIII Międzygimnazjalny Turniej "Majówka z siatkówką" o Puchar UKS "K-2"

1 miejsce

chłopcy

 

Zawody wewnątrzszkolne

Pełna nazwa zawodów

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa / reprezentacja

XI Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe ? Mistrzostwa Szkoły

1 miejsce

Iga Imienińska - klasa 1c

XI Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe ? Mistrzostwa Szkoły

1 miejsce

Mateusz Chyła - klasa 3c

XI Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe ? Mistrzostwa Szkoły

2 miejsce

Karolina Gruca - klasa 1c

XI Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe ? Mistrzostwa Szkoły

2 miejsce

Patryk Kowalik - klasa 2c

XI Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe ? Mistrzostwa Szkoły

3 miejsce

Anna Kin - klasa 1c

XI Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe ? Mistrzostwa Szkoły

3 miejsce

Bartosz Dziadak - klasa 2b

XI Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu i Sztafetach Klasowych o Puchar Dyrektora Szkoły

Puchar Dyrektora Szkoły

klasa 3a

XI Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu i Sztafetach Klasowych o Puchar Dyrektora Szkoły

najlepsza zawodniczka zawodów

Katarzyna Dziuba - klasa 3a

Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt

1 miejsce

klasa 3a

Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt

2 miejsce

klasa 1c

Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce Dziewcząt

3 miejsce

klasa 2a

 

POZOSTAŁE OSIĄGNIĘCIA

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Turniej Gry Komputerowej COUNTER STRIKE

3 miejsce

Rafał Jędrzejczyk - klasa 3b
Maciej Milczarek - klasa 3a
Michał Nowak - klasa 3c
Kuba Podsiedlik - klasa 3a
Przemysław Woldon - klasa 3a


 
Nasz Herb
MY W MEDIACH
Wyszukiwarka
Najbliższe wydarzenie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017 - 2018

już za:

Cytaty
"Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje." - Gustaw Herling-Grudziński
Imieniny
Dzisiaj jest
Poniedziałek
25 września 2017
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław
Kalendarz
Zdjęcia na stronie
Linki

flaga_Czestochowy

Kseon

bip_logo_nowe

Pokolenie

EFS

logotyp_nm

zdolniacha

unia

pajacyk

Gościmy obecnie
Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 
Autorzy