Nasze Godło

Gimnazjum nr 2 Szkołą Odkrywców Talentów!

szkOdk
SzkOdkrTal

OLBRZYMI SUKCES NASZEGO GIMNAZJUM!!!

WYRÓŻNIENIE

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE DLA SZKÓŁ ODKRYWCÓW TALENTÓW!!!

szkOdk

Nasza szkoła została wyróżniona w ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Odkrywców Talentów.

Do konkursu dla Szkół Odkrywców Talentów na nowatorskie i kompleksowe rozwiązania w kształceniu oraz organizowaniu wsparcia dla dzieci i uczniów zdolnych zgłosiło się 127 szkół z całej Polski. Spośród przysłanych prac komisja konkursowa wyłoniła te, które zaprezentowały najciekawsze Szkolne Systemy Wspierania Zdolności, stanowiące interesujące przykłady podejmowania systemowych działań na rzecz dzieci i uczniów zdolnych.

Gimnazjum nr 2 im. Pokolenia Kolumbów w Częstochowie zostało wyróżnione, jako jedyna szkoła w Częstochowie, obok Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 35 im. Małego Księcia.

Spośród wyróżnionych szkół komisja konkursowa wyłoniła 5 laureatów. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni podczas gali wręczenia nagród, która odbędzie się 17 listopada 2014 r. w godzinach 10:30 - 16:30 w Auli Ośrodka Rozwoju Edukacji, przy Al. Ujazdowskich 28 w Warszawie.

Do konkursu zgłosiła szkołę p. Edyta Garska we współpracy z p. Edytą Szeląg i p. Joanną Filak.

GRATULUJEMY!!! 

Dnia 17 listopada 2014 nasze gimnazjum otrzymało

Wyróżnienie

w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Odkrywców Talentów!!!

szkola_odkrywcow_talentow

W Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyła się z tej okazji uroczysta gala, którą rozpoczął znakomity koncert dziecięcej Orkiestry Mandolinowej z Zespołu Szkół nr 6 w Warszawie. Dyrektorzy wraz z liderami wyróżnionych szkół i przedszkoli uczestniczyli następnie w wykładach przedstawicieli Uniwersytetu Łódzkiego, które dotyczyły pracy z uczniem zdolnym, badań przeprowadzonych przez uniwersytet oraz interesujących ciekawostek ze świata geniuszy.

Podczas części oficjalnej jako jedyna szkoła z Częstochowy odebraliśmy DYPLOM WYRÓŻNIENIA w Konkursie dla Szkół Odkrywców Talentów, tytuł MISTRZA ODKRYWANIA TALENTÓW oraz nagrody rzeczowe MIKROSKOP i grę logiczną LABIRYNT.

W ostatniej części gali zaprezentowało się kilka szkół, które przedstawiły swoje pomysły na rozwijanie talentów i zdolności swoich uczniów.

Nagrody dla szkoły odebrała pani Edyta Garska.

ZDJĘCIA

 
Nasz Herb
MY W MEDIACH
Wyszukiwarka
Najbliższe wydarzenie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017 - 2018

już za:

Cytaty
"Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje." - Gustaw Herling-Grudziński
Imieniny
Dzisiaj jest
Poniedziałek
25 września 2017
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław
Kalendarz
Zdjęcia na stronie
Linki

flaga_Czestochowy

Kseon

bip_logo_nowe

Pokolenie

EFS

logotyp_nm

zdolniacha

unia

pajacyk

Gościmy obecnie
Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 
Autorzy