Nasze Godło

Osiągnięcia 2012/2013

logobs
W roku szkolnym 2012/2013 nasza szkoła uzyskała tytuł
BEZPIECZNEJ SZKOŁY
oraz członkostwo OGÓLNOPOLSKIEGO KLUBU: BEZPIECZNE SZKOŁY

OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE

 

Konkursy międzynarodowe

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur 2013"

wyróżnienie

Katarzyna Prokop 1a

Konkursy ogólnopolskie

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Eliminacje do Szkoły Pod Żaglami kpt Krzysztofa Baranowskiego uczestnik rejsu Jakub Krakowski 2b

Konkursy wojewódzkie

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z BIOLOGII

finalistka

Oliwia Zalas 2a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z BIOLOGII

II etap

Marzena Swojnóg 2a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z HISTORII

II etap

Marcin Jankowski 3a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

II etap

Marcin Jankowski 3a

XII Wojewódzki Konkurs Biblijnego

II etap

Marzena Swojnóg 2a

XII Wojewódzki Konkurs Biblijnego

II etap

Kacper Kołacz 1b

Konkursy powiatowe

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

XVII konkurs wiedzy "Na olimpijskim szlaku"

3 miejsce

Arkadiusz Puchała 3c

XVII konkurs wiedzy "Na olimpijskim szlaku"

6 miejsce

Konrad Cybulski 1b

IV Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Literacki "Erudyta roku 2012/2013"

wyróżnienie

Maria Maciąg 3a

I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglosaskich "Culture Genius"

wyróżnienie

Bartosz Dusza 3b

XIV Powiatowy Konkurs "Matematyka w praktyce"

2 miejsce

Katarzyna Prokop 1a

Powiatowy Konkurs o Józefie Piłsudskim

wyróżnienie

Dominik Piech 3b

II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego "Situational English"

I miejsce

Mateusz Prokop 3c

Konkursy regionalne

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Regionalny Turniej "Zawód moich marzeń".

V miejsce

Julia Bilnik 3a,

Kinga Mielczarek 3a,

Maria Maciąg 3a

Projekcie edukacyjny o Funduszach Europejskich "Ruszaj po EURO" pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego

V miejsce reprezentacja szkoły

Międzyszkolny Konkurs "Wiedza o żywieniu"

II miejsce

Oliwia Zalas 2a


Konkursy wewnątrzszkolne

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

"Boże Narodzenie w Polsce i w Niemczech"

I miejsce

Julia Bilnik 3a

"Boże Narodzenie w Polsce i w Niemczech"

II miejsce

Weronika Dudek 1b

"Boże Narodzenie w Polsce i w Niemczech"

III miejsce

Karolina Romulewicz 1b

"Boże Narodzenie w Polsce i w Niemczech"

III miejsce

Artur Stępień 1b

"Boże Narodzenie w Polsce i w Niemczech"

III miejsce

Paulina Zemła 1b

"Boże Narodzenie w Polsce i w Niemczech"

III miejsce

Klaudia Pietrasiak 3a

Konkurs recytatorski poezji miłosnej w językach obcych (recytacja j. ang.)

I miejsce

Olaf Bogus 2b

Konkurs recytatorski poezji miłosnej w językach obcych (recytacja j. niem.) I miejsce Daria Ujma 1b

Konkurs recytatorski poezji miłosnej w językach obcych (recytacja)

II miejsce

Jakub Krakowski 2b

Konkurs recytatorski poezji miłosnej w językach obcych (recytacja)

III miejsce

Julia Pala 1b
Anita Kluska 1b

Konkurs recytatorski poezji miłosnej w językach obcych (piosenka)

I miejsce

Justyna Kuk 3b
Agata Wójcik 3b
Maria Maciąg 3a

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

I miejsce

Mateusz Prokop 3c

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

II miejsce

Sebastian Flak 3c

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

III miejsce

Mateusz Czarnecki 2b

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

wyróżnienie

Arek Puchała 3c
Olaf Bogus 2b
Jan Pabin 2b

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

I miejsce

Olaf Bogus 2b

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

II miejsce

Daria Wroniszewska 2b

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

III miejsce

Michał Mazur 2b

Szkolny konkurs matematyczny "Jeden z dziesięciu"

I miejsce

Patrycja Hutna 1a

Szkolny konkurs matematyczny "Jeden z dziesięciu"

II miejsce

Anita Kluska 1b

Szkolny konkurs matematyczny "Jeden z dziesięciu"

III miejsce

Wiktoria Mielczarek 1a

Szkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy "Czar Par"

I miejsce

Mateusz Bieńko, Jakub Krakowski - klasa 2b

Szkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy "Czar Par"

II miejsce

Daria Wroniszewska, Jan Pabin - klasa 2 b
Oliwia Zalas, Marcin Owczarek - klasa 2a

Szkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy "Czar Par"

III miejsce

Kamil Łaszek, Natalia Rosa - klasa 2 a

 

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

Konkursy powiatowe

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

"Ilustrujemy" w ramach projektu "Zdolniacha w szkołach"

2 miejsce

Wiktoria Chwałek 1a

"Ilustrujemy" w ramach projektu "Zdolniacha w szkołach"

3 miejsce

Wiktoria Mielczarek 1a

Powiatowy konkurs komputerowy "Najładniejsza kartka świąteczna"

wyróżnienie

Kinga Mielczarek 3a

"Plasta Zdolniacha" w ramach projektu "Zdolniacha w szkołach"

1 miejsce

Wiktoria Mielczarek 1a

"Plasta Zdolniacha" w ramach projektu "Zdolniacha w szkołach" - Zimowy krajobraz

wyróżnienie

Wiktoria Mielczarek 1a

Powiatowym Konkursie Komputerowym
pt. "Najładniejsza kartka walentynkowa"

III miejsce

Julia Bilnik 3 a

Konkursy miejskie

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Kartka Wielkanocna".

1 miejsce

Patrycja Hutna 1a

Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Kartka Wielkanocna".

3 miejsce

Karolina Czyż 1a

Konkursy wewnątrzszkolne

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Konkurs z okazji Halloween (plakat)

1 miejsce

Sandra Wieczorek - klasa 3a

Konkurs z okazji Halloween (plakat)

2 miejsce

Klaudia Pietrasiak klasa 3a

Konkurs z okazji Halloween (plakat)

3 miejsce

Szymon Piskulak klasa 2b

Konkurs z okazji Halloween (dynia)

1 miejsce

Iga Imienińska - klasa 2c

Konkurs z okazji Halloween (dynia)

2 miejsce

Wiktoria Mielczarek - klasa 1a

Konkurs z okazji Halloween (dynia)

3 miejsce

Monika Sitarz - klasa 2a

Konkurs plastyczny w ramach "Bezpieczna szkoła"

"Sprawa całkiem oczywista: Świat bez zgody by nie istniał"

1 miejsce

Adrianna Rudzińska 3a

"Sprawa całkiem oczywista: Świat bez zgody by nie istniał"

2 miejsce

Monika Sitarz 2a

"Sprawa całkiem oczywista: Świat bez zgody by nie istniał"

3 miejsce

Wiktoria Mielczarek 1a
Kamil Kużdzień 2a

Najładniejsza dekoracja świąteczna sal

1 miejsce

klasa 1a

Najładniejsza dekoracja świąteczna sal

2 miejsce

klasa 2a,

klasa 2c

Najładniejsza dekoracja świąteczna sal

3 miejsce

klasa 3b

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Zawody wojewódzkie

Pełna nazwa zawodów

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa / reprezentacja

Zawody powiatowe

Pełna nazwa zawodów

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa / reprezentacja

Dwubój Nowoczesny
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkół Gimnazjalnych

5 miejsce

Reprezentacja dziewcząt w składzie:

Ujma Daria
Imienińska Iga
Bilnik Julia
Kuk Justyna

 


Zawody miejskie

Pełna nazwa zawodów

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa / reprezentacja

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu

5 miejsce

zespół chłopców

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu

5 miejsce

zespół dziewcząt

Łyżwiarstwo Szybkie Mistrzostwa Częstochowy Szkól Gimnazjalnych 2012/13

9 miejsce

zespół dziewcząt w składzie:

1. Iga Imienińska 2c
2. Julia Pala 1b
3. Patrycja Witkowicz 1a
4. Paulina Zemła 1b
5. Katarzyna Michalska 1b

Mistrzostwa Częstochowy Szkół Gimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt

5 miejsce

reprezentacja dziewcząt w składzie:

1. Różąlska Weronika 2c
2. Imienińka Iga 2c
3. Kin Anna 2c
4. Bilnik Julia 3a
5. Pietrasiak Klaudia 3a
6. Kuban Karolina 3a
7. Zemła Paulina 1b

Mistrzostwa Częstochowy Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt

7 miejsce

reprezentacja dziewcząt w składzie:

1.Iga Imienińska 2c
2.Anna Kin 2c
3.Julia Załóg 1a

Zawody lekkoatletyczne CKS Budowlani (chód na 2000m)

1 miejsce

Daria Ujma klasa 1b

Zawody lekkoatletyczne CKS Budowlani (skok wzwyż) 1 miejsce Klaudia Lis klasa 1b
Zawody lekkoatletyczne CKS Budowlani (bieg na 1000m)
2 miejsce Iga Imienińska klasa 2c
Zawody lekkoatletyczne CKS Budowlani
(skok wzwyż)
2 miejsce Paulina Zemła klasa 1b
Zawody lekkoatletyczne CKS Budowlani
chód na 2ooom
3 miejsce Natalia Lubecka klasa 1b
Zawody lekkoatletyczne CKS Budowlani
(bieg na 100m)
2 miejsce Łukasz Juchnik klasa 2c
Zawody lekkoatletyczne CKS Budowlani
(bieg na 600m)
3 miejsce Patryk Kowalik klasa 3c
Zawody lekkoatletyczne CKS Budowlani
(bieg na 1000m)
3 miejsce Patryk Kowalik klasa 3c

 

Zawody międzygimnazjalne

Pełna nazwa zawodów

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa / reprezentacja

II edycja Szkolna Ligi Paryżanki

2 miejsce

szkolna reprezentacja

Drużynowe Igrzyska Szkół Gimnazjalnych w Lekkoatletyce 08.05.2013 (600m)

2 miejsce Iga Imienińska 2c
Drużynowe Igrzyska Szkół Gimnazjalnych w Lekkoatletyce 08.05.2013 (skok wzwyż) 3 miejsce Klaudia Lis 1b
Drużynowe Igrzyska Szkół Gimnazjalnych w Lekkoatletyce 08.05.2013 (100m) 1 miejsce Juchnik Łukasz 2c
Drużynowe Igrzyska Szkół Gimnazjalnych w Lekkoatletyce 08.05.2013 (klasyfikacja drużynowa) 6 miejsce reprezentacja dziewcząt
Drużynowe Igrzyska Szkół Gimnazjalnych w Lekkoatletyce 08.05.2013 (klasyfikacja drużynowa) 9 miejsce reprezentacja chłopców

 

Zawody wewnątrzszkolne

Pełna nazwa zawodów

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa / reprezentacja

XI Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe ? Mistrzostwa Szkoły

1 miejsce

Iga Imienińska - klasa 2c

XI Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe ? Mistrzostwa Szkoły

1 miejsce

Łukasz Juchnik - klasa 2c

XII Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu i Sztafetach Klasowych o Puchar Dyrektora Szkoły

Puchar Dyrektora Szkoły

klasa 1b

XII Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu i Sztafetach Klasowych o Puchar Dyrektora Szkoły

najlepszy zawodnik zawodów

Jakub Krakowski

VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Mistrzostwo Gimnazjum nr 2

1 miejsce

klasa 2c w składzie:

  1. Anna Kin
  2. Weronika Różalska
  3. Iga Imienińska

VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Mistrzostwo Gimnazjum nr 2

1 miejsce

klasa 3c w składzie:

  1. Mateusz Cyran
  2. Sebastian Flak
  3. Patryk Kowalik
  4. Damian Natoński
  5. Arkadiusz Puchała

 

POZOSTAŁE OSIĄGNIĘCIA

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Projekt "Zdolniacha w szkołach 2012/2013"

2 miejsce

Gimnazjum nr 2


 

 
Nasz Herb
MY W MEDIACH
Wyszukiwarka
Najbliższe wydarzenie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017 - 2018

już za:

Cytaty
"Człowiek jest tajemnicą, z tajemnicy przybywa i w tajemnicę odchodzi." - Maria Dąbrowska
Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
22 listopada 2017
Imieniny obchodzą
Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła
Kalendarz
Zdjęcia na stronie
Linki

flaga_Czestochowy

Kseon

bip_logo_nowe

Pokolenie

EFS

logotyp_nm

zdolniacha

unia

pajacyk

Gościmy obecnie
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Autorzy