Członkowie klubu 2012-2013

KARTA CZŁONKOWSKA nr 2

leg3_kp

KARTA CZŁONKOWSKA nr 3

Witam, mam na imię Bartek. Drugi rok jestem członkiem Klubu Pasjonatów. Zostałem zapisany, ponieważ mam nietypowe hobby, a jest nim strzelectwo sportowe ASGC (air soft gun). Sport ten polega na wyeliminowaniu przeciwników poprzez trafienie plastikową kulką wystrzeliwaną z replik prawdziwych karabinów. Kulki o średnicy 6 mm nie robią krzywdy, czasami zostaje niewielki siniak, który znika po kilku dniach. Podstawowym wyposażeniem każdej osoby, która bierze udział w strzelaninie to przede wszystkim okulary ochronne, mundur i oczywiście karabin. Na terenie Częstochowy działa kilka drużyn. Największa z nich to CSA ? Częstochowski Sojusz Airsoftowy. Zapraszam wszystkich do spróbowania, ten sport wciąga na maksa !

leg4_kp

KARTA CZŁONKOWSKA nr 4

Cześć, jestem Pamela. Należę do Klubu Pasjonatów od pierwszej klasy. Moja pasją jest taniec. Swoja przygodę z tańcem rozpoczęłam już w przedszkolu. Od najmłodszych lat tańczyłam najpierw w przedszkolnym potem w szkolnym kole tanecznym. W piątej klasie szkoły podstawowej wzięłam udział w szkolnym konkursie tanecznym i zajęłam II miejsce. Trenowałam taniec w różnych studiach tanecznych takich jak Salsa Fever, Hit the Floor, Velvet Dance. Nieobce mi są style Hip-Hop, Popping, Locking, taniec towarzyski, Dancehall/Reggae, Jazz. W ubiegłe wakacje trenowałam na obozie tanecznym.

leg5_kp

KARTA CZŁONKOWSKA nr 5

Hej, mam na imię Jowita i należę do Klubu Pasjonatów drugi rok. Pasjonuje się tańcem od przedszkola. Mając 5 lat zaczęłam swoją przygodę z tańcem w grupie tanecznej ?Małe Ego? w Młodzieżowym Domu Kultury. Od II klasy szkoły podstawowej należę do grupy wokalno-tanecznej ?Jurajskie Chochliki?. W 2008 roku zdobyliśmy Grand Prix w Wojewódzkim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych. W piatej i szostej klasie prowadziłam Szkolne Koło Taneczne w stylach Hip-Hop i Reggae. Uczestniczyłam również w warsztatach tanecznych w studiu tańca Hit the Floor trenując Hip-Hop, Jazz, Reggae, Locking, Popping. Od dwóch lat tańczę w zespole tańca irlandzkiego ?Irish Steps?

leg6_kp

KARTA CZŁONKOWSKA nr 6

UjmaD

KARTA CZŁONKOWSKA nr 7

Witajcie, nazywam się Daniel i jestem członkiem Klubu Pasjonatów od kilku miesięcy. Moją pasją jest taniec. Tańczę dopiero od roku w studiu tańca Hit the Floor w grupie Kids rulez. Jest nas dziewięć osób: dwóch chłopaków i siedem dziewczyn. Tańczymy różne style np. Locking, House, Popping, Cramp, Breackdance i Hip-Hop. Każdy z nas ma swój ulubiony styl, w którym jest najlepszy, mój styl to Breackdance. Tańczyliśmy dotychczas na festynach, w kwietniu tego roku szykujemy się do naszego pierwszego turnieju.

legWaw

KARTA CZŁONKOWSKA nr 8

Cześć, mam na imię Ada i należę do Klubu Pasjonatów od tego roku szkolnego. Pasjonuję się Japonią. Zainteresowałam się tym krajem od czasu, gdy zaczęłam słuchać muzyki w języku japońskim. Bardzo spodobała mi się kultura tego kraju oraz wartości, którymi kieruję się Japończycy. Dużo czytam na temat kraju kwitnącej wiśni a także uczę się języka japońskiego. Swoją przyszłość wiążę z tym krajem. Moim największym marzeniem jest odwiedzić ten kraj, poznać ich mieszkańców, posłuchać ich języka, móc porozmawiać a może nawet tam zamieszkać?

IMPREZY W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ CZŁONKOWIE KLUBU PASJONATÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Apel podsumowujący I semestr

Dzień otwarty