Nasze Godło

Członkowie klubu 2012-2013

klub_pasjonatow

leg2_kp

KARTA CZŁONKOWSKA nr 2

leg3_kp

KARTA CZŁONKOWSKA nr 3


Witam, mam na imię Bartek. Drugi rok jestem członkiem Klubu Pasjonatów. Zostałem zapisany, ponieważ mam nietypowe hobby, a jest nim strzelectwo sportowe ASGC (air soft gun). Sport ten polega na wyeliminowaniu przeciwników poprzez trafienie plastikową kulką wystrzeliwaną z replik prawdziwych karabinów. Kulki o średnicy 6 mm nie robią krzywdy, czasami zostaje niewielki siniak, który znika po kilku dniach. Podstawowym wyposażeniem każdej osoby, która bierze udział w strzelaninie to przede wszystkim okulary ochronne, mundur i oczywiście karabin. Na terenie Częstochowy działa kilka drużyn. Największa z nich to CSA ? Częstochowski Sojusz Airsoftowy. Zapraszam wszystkich do spróbowania, ten sport wciąga na maksa !

leg4_kpKARTA CZŁONKOWSKA nr 4

Cześć, jestem Pamela. Należę do Klubu Pasjonatów od pierwszej klasy. Moja pasją jest taniec. Swoja przygodę z tańcem rozpoczęłam już w przedszkolu. Od najmłodszych lat tańczyłam najpierw w przedszkolnym potem w szkolnym kole tanecznym. W piątej klasie szkoły podstawowej wzięłam udział w szkolnym konkursie tanecznym i zajęłam II miejsce. Trenowałam taniec w różnych studiach tanecznych takich jak Salsa Fever, Hit the Floor, Velvet Dance. Nieobce mi są style Hip-Hop, Popping, Locking, taniec towarzyski, Dancehall/Reggae, Jazz. W ubiegłe wakacje trenowałam na obozie tanecznym.

leg5_kpKARTA CZŁONKOWSKA nr 5

Hej, mam na imię Jowita i należę do Klubu Pasjonatów drugi rok. Pasjonuje się tańcem od przedszkola. Mając 5 lat zaczęłam swoją przygodę z tańcem w grupie tanecznej ?Małe Ego? w Młodzieżowym Domu Kultury. Od II klasy szkoły podstawowej należę do grupy wokalno-tanecznej ?Jurajskie Chochliki?. W 2008 roku zdobyliśmy Grand Prix w Wojewódzkim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych. W piatej i szostej klasie prowadziłam Szkolne Koło Taneczne w stylach Hip-Hop i Reggae. Uczestniczyłam również w warsztatach tanecznych w studiu tańca Hit the Floor trenując Hip-Hop, Jazz, Reggae, Locking, Popping. Od dwóch lat tańczę w zespole tańca irlandzkiego ?Irish Steps?

leg6_kpKARTA CZŁONKOWSKA nr 6

UjmaDKARTA CZŁONKOWSKA nr 7

Witajcie, nazywam się Daniel i jestem członkiem Klubu Pasjonatów od kilku miesięcy. Moją pasją jest taniec. Tańczę dopiero od roku w studiu tańca Hit the Floor w grupie Kids rulez. Jest nas dziewięć osób: dwóch chłopaków i siedem dziewczyn. Tańczymy różne style np. Locking, House, Popping, Cramp, Breackdance i Hip-Hop. Każdy z nas ma swój ulubiony styl, w którym jest najlepszy, mój styl to Breackdance. Tańczyliśmy dotychczas na festynach, w kwietniu tego roku szykujemy się do naszego pierwszego turnieju.

legWaw

 

 

 

KARTA CZŁONKOWSKA nr 8

Cześć, mam na imię Ada i należę do Klubu Pasjonatów od tego roku szkolnego. Pasjonuję się Japonią. Zainteresowałam się tym krajem od czasu, gdy zaczęłam słuchać muzyki w języku japońskim. Bardzo spodobała mi się kultura tego kraju oraz wartości, którymi kieruję się Japończycy. Dużo czytam na temat kraju kwitnącej wiśni a także uczę się języka japońskiego. Swoją przyszłość wiążę z tym krajem. Moim największym marzeniem jest odwiedzić ten kraj, poznać ich mieszkańców, posłuchać ich języka, móc porozmawiać a może nawet tam zamieszkać?

 

IMPREZY W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ CZŁONKOWIE KLUBU PASJONATÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Apel podsumowujący I semestr

Dzień otwarty

Goście ze Szkoły Podstawowej nr 2

Kartka wielkanocna

 
Nasz Herb
MY W MEDIACH
Wyszukiwarka
Najbliższe wydarzenie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017 - 2018

już za:

Cytaty
"Życia w wolności wart tylko, kto sobie wywalczać musi je na każdy dzień." - Johann Wolfgang Goethe
Imieniny
Dzisiaj jest
Poniedziałek
25 września 2017
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław
Kalendarz
Zdjęcia na stronie
Linki

flaga_Czestochowy

Kseon

bip_logo_nowe

Pokolenie

EFS

logotyp_nm

zdolniacha

unia

pajacyk

Gościmy obecnie
Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 
Autorzy