Członkowie klubu 2013-2014

KARTA CZŁONKOWSKA nr 2

leg4_kp

KARTA CZŁONKOWSKA nr 4

Cześć, jestem Pamela. Należę do Klubu Pasjonatów od pierwszej klasy. Moja pasją jest taniec. Swoja przygodę z tańcem rozpoczęłam już w przedszkolu. Od najmłodszych lat tańczyłam najpierw w przedszkolnym potem w szkolnym kole tanecznym. W piątej klasie szkoły podstawowej wzięłam udział w szkolnym konkursie tanecznym i zajęłam II miejsce. Trenowałam taniec w różnych studiach tanecznych takich jak Salsa Fever, Hit the Floor, Velvet Dance. Nieobce mi są style Hip-Hop, Popping, Locking, taniec towarzyski, Dancehall/Reggae, Jazz. W ubiegłe wakacje trenowałam na obozie tanecznym.

leg5_kp

KARTA CZŁONKOWSKA nr 5

Hej, mam na imię Jowita i należę do Klubu Pasjonatów drugi rok. Pasjonuje się tańcem od przedszkola. Mając 5 lat zaczęłam swoją przygodę z tańcem w grupie tanecznej "Małe Ego" w Młodzieżowym Domu Kultury. Od II klasy szkoły podstawowej należę do grupy wokalno-tanecznej "Jurajskie Chochliki". W 2008 roku zdobyliśmy Grand Prix w Wojewódzkim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych. W piatej i szostej klasie prowadziłam Szkolne Koło Taneczne w stylach Hip-Hop i Reggae. Uczestniczyłam również w warsztatach tanecznych w studiu tańca Hit the Floor trenując Hip-Hop, Jazz, Reggae, Locking, Popping. Od dwóch lat tańczę w zespole tańca irlandzkiego "Irish Steps".

UjmaD

KARTA CZŁONKOWSKA nr 7

Witajcie, nazywam się Daniel i jestem członkiem Klubu Pasjonatów od kilku miesięcy. Moją pasją jest taniec. Tańczę dopiero od roku w studiu tańca Hit the Floor w grupie Kids rulez. Jest nas dziewięć osób: dwóch chłopaków i siedem dziewczyn. Tańczymy różne style np. Locking, House, Popping, Cramp, Breackdance i Hip-Hop. Każdy z nas ma swój ulubiony styl, w którym jest najlepszy, mój styl to Breackdance. Tańczyliśmy dotychczas na festynach, w kwietniu tego roku szykujemy się do naszego pierwszego turnieju.

legWaw

KARTA CZŁONKOWSKA nr 8

Cześć, mam na imię Ada i należę do Klubu Pasjonatów od tego roku szkolnego. Pasjonuję się Japonią. Zainteresowałam się tym krajem od czasu, gdy zaczęłam słuchać muzyki w języku japońskim. Bardzo spodobała mi się kultura tego kraju oraz wartości, którymi kieruję się Japończycy. Dużo czytam na temat kraju kwitnącej wiśni a także uczę się języka japońskiego. Swoją przyszłość wiążę z tym krajem. Moim największym marzeniem jest odwiedzić ten kraj, poznać ich mieszkańców, posłuchać ich języka, móc porozmawiać a może nawet tam zamieszkać?

KARTA CZŁONKOWSKA nr 9

Witam was, nazywam się Kasia Michalska. Moją pasją jest taniec oraz jazda konna. Przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 4 lat, obecnie tańczę z zespołem SPLOT, który zdobywa wiele wyróżnień, m.in. tytuł wicemistrza Polski. Tańczę Hip-Hop, Modern, Jazz oraz Akrobatykę. Pokochałam taniec. Niecałe 3 lata temu zaczęłam jeździć konno, uczę się skakać, zdobyłam brązową odznakę z jeździectwa. Pół roku bez jazdy konnej z powodu kontuzji przekonało mnie jeszcze bardziej, że nie potrafiłabym już żyć bez koni.
IMG_9051 KARTA CZŁONKOWSKA nr 10
Cześć, jestem Wiktoria Chwałek, mam 14 lat. Moim hobby jest gra na gitarze, interesują mnie też inne instrumenty strunowe i dęte, o których lubię czytać. Gram od czterech lat. Fascynuje mnie też fotografia a w wolnych chwilach maluję.
IMG_9659 KARTA CZŁONKOWSKA nr 11

IMPREZY W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ CZŁONKOWIE KLUBU PASJONATÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Dzień Otwarty

Prawa człowieka, prawa dziecka