Nasze Godło

Członkowie klubu 2013-2014

 

klub_pasjonatow

leg2_kp

KARTA CZŁONKOWSKA nr 2


leg4_kp

KARTA CZŁONKOWSKA nr 4

Cześć, jestem Pamela. Należę do Klubu Pasjonatów od pierwszej klasy. Moja pasją jest taniec. Swoja przygodę z tańcem rozpoczęłam już w przedszkolu. Od najmłodszych lat tańczyłam najpierw w przedszkolnym potem w szkolnym kole tanecznym. W piątej klasie szkoły podstawowej wzięłam udział w szkolnym konkursie tanecznym i zajęłam II miejsce. Trenowałam taniec w różnych studiach tanecznych takich jak Salsa Fever, Hit the Floor, Velvet Dance. Nieobce mi są style Hip-Hop, Popping, Locking, taniec towarzyski, Dancehall/Reggae, Jazz. W ubiegłe wakacje trenowałam na obozie tanecznym.

leg5_kp

KARTA CZŁONKOWSKA nr 5

Hej, mam na imię Jowita i należę do Klubu Pasjonatów drugi rok. Pasjonuje się tańcem od przedszkola. Mając 5 lat zaczęłam swoją przygodę z tańcem w grupie tanecznej "Małe Ego" w Młodzieżowym Domu Kultury. Od II klasy szkoły podstawowej należę do grupy wokalno-tanecznej "Jurajskie Chochliki". W 2008 roku zdobyliśmy Grand Prix w Wojewódzkim Przeglądzie Szkolnych Zespołów Artystycznych. W piatej i szostej klasie prowadziłam Szkolne Koło Taneczne w stylach Hip-Hop i Reggae. Uczestniczyłam również w warsztatach tanecznych w studiu tańca Hit the Floor trenując Hip-Hop, Jazz, Reggae, Locking, Popping. Od dwóch lat tańczę w zespole tańca irlandzkiego "Irish Steps".


UjmaD

KARTA CZŁONKOWSKA nr 7

Witajcie, nazywam się Daniel i jestem członkiem Klubu Pasjonatów od kilku miesięcy. Moją pasją jest taniec. Tańczę dopiero od roku w studiu tańca Hit the Floor w grupie Kids rulez. Jest nas dziewięć osób: dwóch chłopaków i siedem dziewczyn. Tańczymy różne style np. Locking, House, Popping, Cramp, Breackdance i Hip-Hop. Każdy z nas ma swój ulubiony styl, w którym jest najlepszy, mój styl to Breackdance. Tańczyliśmy dotychczas na festynach, w kwietniu tego roku szykujemy się do naszego pierwszego turnieju.

legWaw

KARTA CZŁONKOWSKA nr 8

Cześć, mam na imię Ada i należę do Klubu Pasjonatów od tego roku szkolnego. Pasjonuję się Japonią. Zainteresowałam się tym krajem od czasu, gdy zaczęłam słuchać muzyki w języku japońskim. Bardzo spodobała mi się kultura tego kraju oraz wartości, którymi kieruję się Japończycy. Dużo czytam na temat kraju kwitnącej wiśni a także uczę się języka japońskiego. Swoją przyszłość wiążę z tym krajem. Moim największym marzeniem jest odwiedzić ten kraj, poznać ich mieszkańców, posłuchać ich języka, móc porozmawiać a może nawet tam zamieszkać?

IMG_8997

KARTA CZŁONKOWSKA nr 9

Witam was, nazywam się Kasia Michalska. Moją pasją jest taniec oraz jazda konna. Przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 4 lat, obecnie tańczę z zespołem SPLOT, który zdobywa wiele wyróżnień, m.in. tytuł wicemistrza Polski. Tańczę Hip-Hop, Modern, Jazz oraz Akrobatykę. Pokochałam taniec. Niecałe 3 lata temu zaczęłam jeździć konno, uczę się skakać, zdobyłam brązową odznakę z jeździectwa. Pół roku bez jazdy konnej z powodu kontuzji przekonało mnie jeszcze bardziej, że nie potrafiłabym już żyć bez koni.
IMG_9051 KARTA CZŁONKOWSKA nr 10
Cześć, jestem Wiktoria Chwałek, mam 14 lat. Moim hobby jest gra na gitarze, interesują mnie też inne instrumenty strunowe i dęte, o których lubię czytać. Gram od czterech lat. Fascynuje mnie też fotografia a w wolnych chwilach maluję.
IMG_9659 KARTA CZŁONKOWSKA nr 11

IMPREZY W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ CZŁONKOWIE KLUBU PASJONATÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Dzień Otwarty

Prawa człowieka, prawa dziecka

Regionalny konkurs piosenki niemieckiej

 
Nasz Herb
MY W MEDIACH
Wyszukiwarka
Najbliższe wydarzenie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017 - 2018

już za:

Cytaty
"Żeby zrobić dobry użytek z życia, należałoby mieć w młodości doświadczenie wieku dojrzałego, a w starości wigor młodości." - Stanisław August Poniatowski
Imieniny
Dzisiaj jest
Poniedziałek
25 września 2017
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław
Kalendarz
Zdjęcia na stronie
Linki

flaga_Czestochowy

Kseon

bip_logo_nowe

Pokolenie

EFS

logotyp_nm

zdolniacha

unia

pajacyk

Gościmy obecnie
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Autorzy