Nasze Godło

Osiągnięcia 2013/2014

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Osiągnięcia międzynarodowe

Pełna nazwa konkursu

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia. Klasa.

Szkoła Pod Żaglami Kapitana Baranowskiego

udział

Jakub Krakowski III b

XXIV Złota Mila Częstochowy

III m.

Iga Imienińska III c

Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Młodzików chód sportowy 3000 m 05.04.2014

I m.

Daria Ujma II a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2014"

wyróżnienie

Katarzyna Prokop II a

Polsko - Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"

Tytuł "TAON"

Mateusz Bieńko III b

Osiągnięcia ogólnopolskie

Lekkoatletyczne Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – chód na 3 km

III m.

Daria Ujma II a

Osiągnięcia wojewódzkie

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z fizyki

Awans do etapu rejonowego

Mateusz Bieńko III b

Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików w Lekkiej Atletyce

II m.

Daria Ujma II a

Osiągnięcia powiatowe

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

VI m.

Reprezentacja szkoły

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców

VII m.

Reprezentacja szkoły

Mistrzostwa Częstochowy Gimnazjów w Pływaniu i Sztafetach Pływackich Chłopców

III m.

Reprezentacja szkoły

Mistrzostwa Częstochowy Gimnazjów w Pływaniu i Sztafetach Pływackich Dziewcząt

V m.

Reprezentacja szkoły

Mistrzostwa Częstochowy Gimnazjów w Pływaniu i Sztafetach Pływackich Dziewcząt 50 m. stylem dowolnym

III m.

Daria Ujma II a

Barwy Częstochowskiego Wolontariatu kategoria Wolontariat do 25 roku życia

wyróżnienie

Jakub Krakowskie III b

Barwy Częstochowskiego Wolontariatu kategoria Koordynator Koła Wolontariatu

laureat

Pani Edyta Szeląg

Powiatowy konkurs Wiedzy Przyrodniczej

III m.

Marzena Swojnóg III a

V Regionalny Turniej „Zawód moich marzeń”

II etap

Karolina Czyż II a

Wiktoria Mielczarek II a

Katarzyna Prokop II a

Powiatowy Konkurs Informatyczny "DIAGMASTER" I m. Mateusz Bieńko III b

Powiatowy Konkurs Motoryzacyjny "Mobilna Komunikacja"

II m.

Łukasz Juchnik III c

Jakuk Krakowski III b

Jan Pabin III b

 

Mistrzostwa Częstochowy w Dwuboju Nowoczesnym

 

III m.

Łukasz Juchnik III c

Jakuk Krakowski III b

Mateusz Curkanow II b

Kacper Kucharski I b

Finał XV Powiatowego Konkursu "Matematyka w Praktyce" Finalistka Karolina Jackowska I b
VI Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej III m. Marzena Swojnóg III a

Osiągnięcia miejskie

Szkolna Liga Paryżanki

III m.

Reprezentacja szkoły

Międzyszkolny Konkurs Szkolne Izby Pamięci i Tradycji Narodowej

II m.

Izba Pamięci Gimnazjum nr 2 im Pokolenia Kolumbów

Turniej Matematyczno – Ekonomiczny „Ekonomia na wesoło”

I m.

Mateusz Bieńko III b

Michał Mazur III b

Oskar Hutny III b

Jan Pabin III b

Adam Jędryka III b

Osiągnięcia wewnątrzszkolne

Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii

I m.

Marcin Owczarek III a

II m.

Natalia Rosa III a

Dominik Mosica III b

III m.

Marek Zimecki III a

Wiktoria Chwałek II a

Konkurs recytatorski „Poezja miłosna w językach obcych: w języku angielskim i w języku niemieckim” – język angielski

I m.

Olaf Bogus III b

II m.

Wiktoria Chwałek II a

Julia Pala II b

Adrianna Wawrzyniak III a

III m.

Anita Kluska II b

Konkurs recytatorski „Poezja miłosna w językach obcych: w języku angielskim i w języku niemieckim” – język niemiecki

I m.

Wiktoria Chwałek II a

II m.

Daria Wroniszewska III b

III m.

Paulina Zemła II b

Konkurs świąteczny „Boże Narodzenie w Polsce i w Niemczech”

II m.

Kamila Nowak II a

III m.

Katarzyna Prokop II a

III m.

Klaudia Leśnikowska II a

Halowy Turniej piłki nożnej dziewcząt

I m.

Klasa III c

II m.

Klasa I b

III m.

Klasa II a

Halowy Turniej piłki nożnej chłopców

I m.

Klasa III a

II m.

Klasa III b

III m.

Klasa II a

Konkurs z języka angielskiego „Tradycje Bożonarodzeniowe w Wielkiej Brytanii i w Polsce”

I m.

Jakub Krakowski III b

II m.

Adrianna Wawrzyniak III a

III m.

Julia Pala II b

Konkurs „Dekoracja jesienna sal”

I m.

Klasa I a

II m.

Klasa II a

III m.

Klasa III a

Konkurs języka angielskiego „Halloween” – praca plastyczna

I m.

Mikołaj Balcerek II a

II m.

Aleksandra Kluba II a

III m.

Monika Sitarz III a

Aleksandra Siwek III b

Daria Wroniszewska III b

Konkurs języka angielskiego „Halloween” – dynia Halloween

I m.

Iga Imienińska III c

II m.

Wiktoria Jeleń I b

Paulina Łyko I a

III m.

Marcin Więckowski I b

Konkurs „Najlepsze przebranie Halloween

I m.

Natalia Socha I a

I m.

Marcin Owczarek III a

Mistrzostwa Szkoły w pływaniu

styl dowolny dziewcząt

I m.

Daria Ujma II a

II m.

Alicja Kulawik I b

III m.

Anna Krakowska I b

styl dowolny chłopców

I m.

Łukasz Juchnik III c

II m.

Mateusz Curkanow II b

III m.

Michał Milik II b

styl klasyczny dziewcząt

I m.

Alicja Kulawik I b

II m.

Patrycja Witkowicz II a

III m.

Patrycja Hutna II a

styl klasyczny chłopców

I m.

Michał Milik II b

II m.

Łukasz Juchnik III c

III m.

Mateusz Curkanow II b

styl grzbietowy dziewcząt

I m.

Daria Ujma II a

II m.

Alicja Kulawik I b

III m.

Patrycja Dymus I b

styl grzbietowy chłopców

I m.

Mateusz Curkanow II b

II m.

Łukasz Juchnik III c

III m.

Michał Milik II b

Sztafety klasowe

I m.

Klasa I b

II m.

Klasa II a

Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych

dziewczęta

I m.

Iga Imienińska III c

II m.

Daria Ujma II a

III m.

Klaudia Lis II b

chłopcy

I m.

Łukasz Juchnik III c

II m.

Marcin Zwolski II b

III m.

Grzegorz Kasprowski III a


 
Nasz Herb
MY W MEDIACH
Wyszukiwarka
Najbliższe wydarzenie

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017 - 2018

już za:

Cytaty
"Bywa, że korzystamy z dobroci, ale nudzimy się dobrymi...." - Maria Dąbrowska
Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
22 listopada 2017
Imieniny obchodzą
Cecylia, Marek, Maur, Wszemiła
Kalendarz
Zdjęcia na stronie
Linki

flaga_Czestochowy

Kseon

bip_logo_nowe

Pokolenie

EFS

logotyp_nm

zdolniacha

unia

pajacyk

Gościmy obecnie
Naszą witrynę przegląda teraz 92 gości 
Autorzy